ГЛУЗД

У Коломиї засвітили новорічну ялинку

18 грудня урочисто засяяли святкові вогні на головній ялинці Коломийської ОТГ.

Нагадаємо, що цьогоріч новорічне дерево зрізали біля Коломийського автотранспортного підприємства, воно заввишки 12,5 метра. Іграшки та ілюмінація — тогорічні. На площі Шевченка працюватиме новорічний ярмарок.

У Коломиї запрацював скейт-парк

19 грудня відбулося відкриття скейт-парку в міському парку ім. К. Трильовського. Це проєкт Громадського бюджету “Будівництво скейт-парку у відпочинковій зоні міста”. Його затвердили наприкінці 2019 року,  повідомив актор проєкту Іван Візнюк. 

Вартість скейт-парку становить 400 тисяч гривень.

Спортивні досягнення коломиян:

11 грудня у ФСК “Локомотив” відбувся 20 відкритий турнір з важкої атлетики, присвячений Дню святого Миколая. У змаганнях узяли участь дівчата та юнаки до 15 років з Коломиї, Калуша, Снятина та Івано-Франківська.

Коломияни вибороли перше загальнокомандне місце.

12 грудня у ФСК “Локомотив” відбувся “Матч чотирьох” з боксу пам’яті заслуженого майстра спорту України Андрія Федчука.  

Боксери зі Львова, Вінниці, Чернівців та Івано-Франківської області провели 15 поєдинків.  У результаті матчевої зустрічі найкращі спортсмени та їхні тренери отримали нагороди.

Коломийські борці взяли участь у Всеукраїнському фестивалі з вільної боротьби “Чорне море”, що відбувався 4-6 грудня в Одесі. 

Коломияни вибороли там 5 медалей: 

1 місце — Іван Васильков (вагова категорія 24 кг)

1 місце — Вадим Григорійчук (вагова категорія 52 кг)

3 місце  — Ростислав  Куриляк та Ілля Шкетик (вагова категорія 47 кг)

3 місце — Арсен Пежук (вагова категорія 28 кг)

Тренували борців Ігор Василишин, Григорій Шулепа, Микола Угринчук та Любомир Симак.

Коломиянин став призером Чемпіонату України серед дорослих з греплінгу та панкратіону, що відбувся 16-19 грудня в Броварах. 

Юрій Данищук, спортсмен школи єдиноборств братів Грицьківих Gbroteam,  здобув бронзову медаль у ваговій категорії до 66 кг.

Тренери  —  Грицьків Ігор Володимирович, Грицьків Тарас Володимирович, Данищук Юрій Любомирович, Швець Олександр Васильович, Соломах Володимир Володимирович.

Журналістка: Оксана Мельничук

Отримуй першим добірку новин Коломиї — підписуйся на телеграм-канал Глузду.

Якщо ти маєш важливу інформацію, якої не побачив / не побачила на сторінці Глузду,  —  напиши нам: nesamovyta@gmail.com.

Наші партнери