ГЛУЗД

31 липня в Коломиї, у мистецькому центрі “Світовид”, удруге відбудеться “Творча здибанка”. Організаторки Ольга Король та Олена Бойцан вирішили трішки вдосконалити свій задум: тепер кожний ярмарок буде тематичним, цьогоріч усім учасникам потрібно оформити свою зону в екостилі.

Ольга 14 років жила в Києві та часто відвідувала схожі заходи. Це й надихнуло її організувати ярмарок у Коломиї.

“Мені таке подобається, бо й сама займаюсь хенд-мейдом, в основному 
скрапбукінгом (роблю альбоми для фотографій) та шиттям ляльок Тільд. Я здивована, що в Коломиї до нас такого ще не організовували, бо тут дуже багато майстрів, які роблять надзвичайні речі. Зазвичай про їхню творчість знають лише родичі та знайомі, а я дуже хочу, щоб про них дізналося більше людей, бо це захопливо. Ярмарок  —  хороший старт”,  —  каже Ольга Король.

“Творчу здибанку” варто відвідати тим, хто цікавиться унікальними речами та хоче здивувати рідних небанальними подарунками. Тут ти знайдеш усе, що пов’язане із хенд-мейдом. Також матимеш змогу взяти участь у майстер-класах, які тобі до вподоби, зануритись у творчу атмосферу та познайомитися з майстрами. 

У рамках “Творчої здибанки” відбудеться збір коштів на лікування Марусі Долішняк, що потребує операції за кордоном. Організатори кажуть, що це не обов’язкові внески, а добровільна пожертва.

Також один із майстер-класів буде благодійним

А ще на події можна буде знайти нового друга: волонтери привезуть тварин з притулку — й охочі зможуть подарувати їм новий дім.

Журналістка: Каміла Чернєцова

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери