ГЛУЗД

Фестиваль вуличних мистецтв “Арт-візія” повертається. Він відбудеться вже цієї неділі, 4 липня. Управління культури Коломийської міської ради запросило людей, які працюють у різних жанрах: ходулістів, твістерів, майстрів фаєр-шоу, вуличних танцівників, мімів, фокусників та творців. Фестиваль розпочнеться карнавальною ходою від міської ратуші до Музею Писанки о 13:00.

Перша “Арт-візія” мала стати альтернативою вуличної торгівлі. Концепція фестивалю не змінилася: стометрівка — це платформа для розвитку вуличного мистецтва.

За словами організаторів, програма фестивалю буде цікавою, кожен колектив  представлятиме щось яскраве в різних номінаціях. Новинкою стане майстер-клас зі старовинних танців від студії “Бельтайн” під живе виконання ансамблю King & Biggers (середньовічна музика, інструменти та костюми).

“Арт-візія” матиме три локації: студентський сквер, вулиця Чорновола (стометрівка) та площа перед Музеєм Писанки.

Студентський сквер — локація поетично-театральної частини фестивалю. Тут відбудеться презентація двох вистав від театру “ЛюБарт”.

Упродовж дня на вулиці Чорновола будуть виставки художньої школи імені Я. Пстрака, майстер-класи, фотосесії із живими скульптурами.

На площі перед Музеєм Писанки виступатимуть танцювальні колективи Коломиї. Для дітей буде шоу трансформерів Оптімуса та Бамблбі.

“Арт-Візія” завжди залишала пам’ятку у вигляді стріт-арту, цьогорічна буде на Театральній.

Закриттям фестивалю стане фаєр-шоу від артстудії “Парнус”.

Якщо буде дощова погода, то “Арт-Візія” відбудеться у МПК “Народний дім” та Краєзнавчій бібліотеці, що на вул. Театральній, 21.

Фестиваль вуличних мистецтв знову вривається в Коломию, не пропусти його.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

Журналістка: Тетяна Грабна

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери