ГЛУЗД

У суботу в Коломиї відбувся товариський турнір з мініфутболу під символічною назвою “Кубок Едельвейсу”. Усі зібрані кошти передадуть Фонду підтримки 10 гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”. Влаштували благодійний турнір громадська організація Space UP та управління спорту Коломийської міської ради. Михайло Данищук, один з організаторів турніру, розповів ГЛУЗДУ, скільки команд узяло участь, яка сума благодійного внеску та чому саме футбольний турнір. 

“Цього року футбольний турнір — аматорський, брати участь могли не тільки команди з Коломийської громади, а й з області. У такому форматі цей турнір відбувається вперше — немає вікових обмежень, залучено три футбольні поля”.

Узяло участь 24 команди, кожна з яких вносила 1500 гривень, усі зібрані кошти передадуть на потреби “Десятки”. Також  на футбольному полі була скринька, де глядачі матчу могли долучитися до збору коштів. 

“Вирішив зробити такий турнір, бо це популярний вид спорту в Україні, а ще я любитель футболу, тож поєднав приємне з корисним”, — каже Михайло.

Відкриття та закриття турніру відбулося на головному полі біля Коломийського ліцею ім. Михайла Грушевського. Грали ще на стадіоні “Юність” та біля тенісних кортів, що на вулиці Кобилянської, 8а. Також відбулося вручення медалей і кубка, адже без цього не обходиться жоден футбольний турнір. Проте грандіозних призів не організовували, адже основна мета — зібрати кошти на потреби “Десятки”.

Журналістка: Юля Варчук

Фотограф: Назарій Яжинський

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери