ГЛУЗД

19 травня цьогоріч припадає День вишиванки. У Коломиї волонтери ініціювали акцію “Одягни захисника у вишиванку”. 

Координаторка ініціативи Галина Беля каже, що вони поговорили з військовими і запропонували привезти на передову вишитий одяг.  

“Почувши це, хлопці були настільки задоволені. Я не думала, що це так буде масово. Ми продовжуємо акцію на тиждень, будемо ще збирати одяг і відправляти. Наш волонтерський центр співпрацює з депутатом Верховної Ради Володимиром В’ятровичем. Деякі вишиванки передаємо через нього хлопцям у Миколаїв. Ми ж відправляємо на Київщину, Харківщину та Донеччину”, — розповідає Галина Беля. 

Речі відвезуть “Чорній Сотні”, 10 гірсько-штурмовій бригаді, “Тризубівцям” та “Правому сектору”. Серед вишитого одягу є жіночі й чоловічі сорочки, сукні та вишиті футболки для захисників і захисниць. 

Волонтери центру звернулися до військових у відео: “Дорогі наші захисники, хай ці вишиванки, як материнська любов, оберігають вас і вдень, і вночі. Будьте здорові і щасливі. Повертайтеся живими. Слава Україні! Героям Слава!”.

Волонтери збирають одяг у Народному домі до 16 травня, від 10:00 до 18:00.  Відправлять цю першу партію і продовжать акцію ще на тиждень, до 21 травня.

Журналістка: Уляна Сторощук

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:
телеграмі
вайбері
вацапі
фейсбуці
інстаграмі
твіттері

Наші партнери