ГЛУЗД

Літо близько… А тому гляньмо, як можна зробити його цікавим! Ми підібрали декілька цьогорічних фестів, щоб вам не довелося нудьгувати. Плануйте відпочинок яскраво!

Червень:

V Міжнародний музичний фестиваль Odessa Classics

1–9 червня 2019 р., м. Одеса

Для поціновувачів класичної музики Одеса збирає зірок світової величини на міжнародному фестивалі. Концерти звучатимуть у стінах Одеського театру опери та балету й Одеської обласної філармонії. За сприятливих погодних умов планується концерт просто неба на Потьомкінських сходах.

Адреса офіційного сайту: odessaclassics.com.

 

Фестиваль “Porto Franko”

Середина червня 2019 р., м. Івано-Франківськ

Щоб набратися нових вражень, не доведеться їхати далеко. Вже в середині червня Станіславів знову гостинно прийматиме гостей на фестивалі Porto Franko. Чи чекати нових сміливих інсталяцій та скандальних перформансів? Хтозна. Слідкуйте за новинами на сайті фестивалю.

Адреса офіційної сторінки:  https://facebook.com/PORTOFRANKOfest

 

IX Міжнародний фестиваль німого кіно та сучасної музики «Німі ночі»

20–21 червня 2019 р., м. Одеса

У 2010 році в Одесі вперше відбувся фестиваль українських та закордонних кінострічок. Його родзинкою є акомпанемент сучасних музикантів під час показу стрічок. Адреса офіційного сайту: mutenightsfestival.com.

 

Leopolis Jazz Fest

26–30 червня 2019 р., м. Львів

Джазоманам буде чим зайнятися у Львові: на трьох сценах міста будуть запалювати джаз. Організатори обіцяють і виступ всесвітньовідомого Чіка Коріа. Якщо ви любите джаз і Львів, то вам однозначно сюди.

Адреса офіційного сайту: leopolisjazz.com.

 

Липень:

Фестиваль театрів «Молоко»

2–5 липня 2019 р., м. Одеса

Поціновувачів театру запрошує фестиваль “Молоко”. Там ви зможете насолодитися не тільки театральними виставами сучасних та класичних авторів, а й взяти участь у майстер-класах, відвідати презентації та поспілкуватися з майстрами театрального світу.

Адреса офіційного сайту: molokofest.com.

 

X Одеський міжнародний кінофестиваль

12–20 липня 2019 р., м. Одеса

Якщо ви любите якісне кіно та давно хотіли поїхати в Одесу, то вам на цей фестиваль. На ньому будуть представлені найяскравіші роботи українського та зарубіжного кінематографу.

Адреса офіційного сайту: oiff.com.ua.

 

Міжнародний музичний фестиваль “Файне місто”

25-28 липня, м. Тернопіль

Сім сцен, майже всі стилі музики. Реально у файному місті Тернопіль? Звичайно! Крім музики, цьогоріч заплановані поетичні читання, кінопокази, лекції, презентації книг. Сумувати точно не доведеться.

Адреса офіційного сайту: fainemisto.com.ua

 

Серпень:

Бандерштат

2-4 серпня, м. Луцьк

Про Бандерштат не чув хіба лінивий. Незважаючи на грізну назву, туди можна спокійно їхати усією сім’єю, адже для найменших влаштовують майстер-класи та різноманітні шоу-програми. Потужна компанія музикантів, письменників та митців уже не перший рік збирається на цю подію, тому готуйтеся відриватися три дні поспіль!

Адреса офіційного сайту: bandershtat.org.ua

 

XII Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів LISFF Wiz-Art

5–11 серпня 2019 р., м. Львів

Кінометражки – це ваша любов? Тоді гайда до Львова! Вас чекає понад 100 короткометражних фільмів з усього світу та можливість поспілкуватися з поціновувачами інтелектуального кіно. Ну і, звісно ж, випити філіжанку кави у місті.

Адреса офіційного сайту: wiz-art.ua

 

Міжнародний фестиваль “ZAXIDFEST”

16-18 серпня, с. Родатичі, Городоцького р-ну., Львівської обл.

Це один із найпотужніших фестивалів, на який збираються музиканти з усього світу. На трьох сценах можна буде насолодитися роком, інді та міксом різних стилів.

Адреса офіційного сайту: https://zaxidfest.com/

Фестиваль “Drive For Life Fest”

17-18 серпня, м. Коломия

DFL Fest – це всеукраїнський фестиваль авто-, мото- та авіатехніки, який проходить у  нашому рідному місті і щороку набирає обертів. Окрім змагань, відвідувачів розважатимуть відомі гурти. Далеко їхати не треба – драйв живе у твоєму місті.

Адреса офіційного сайту: http://driveforlife.com.ua/

 

Brave! Factory

24-25 серпня, м. Київ

Для поціновувачів електронної музики радимо цей фестиваль. З минулорічної події залишилося багато позитивних відгуків. Дійство відбувалося на закинутому заводі, що додавало певного настрою фестивалю.

Детальну інформацію можна дізнатися: facebook.com/bravefactoryfestival/

 

VI Одеська бієнале сучасного мистецтва

Серпень 2019 р., Одеса

Найбільша українська бієнале сучасного мистецтва відбудеться в Одесі. Основним завданням є висвітлення соціально значущих тем і популяризація актуальних мистецьких напрямів.

Адреса офіційного сайту: http://odesa-biennale.org.ua/ua.html

 

Resbublica Fest

30 серпня – 1 вересня, м. Хмельницький / 6-8 вересня, м. Кам’янець-Подільський

Фестиваль музики та стріт-арту “Resbublica Fest” цьогоріч відбудеться  у двох містах: Хмельницький та Кам’янець-Подільський. Це один із наймасштабніших фестивалів України, куди запрошено відомих виконавців. Не встигнете на один, є можливість потрапити на інший.

Адреса офіційного сайту: http://respublicafest.com/

З кожним роком місць, де дарують емоції та драйв, стає все більше. Зробіть літо яскравим!

Фото: https://pixabay.com/

Наші партнери