ГЛУЗД

Учора в Івано-Франківську відбулася презентація книги Тетяни Терен “Сотворіння світу. Сім днів із Тарасом Прохаськом”.  

Книга побачила світ ще минулого року. Місце дії — Івано-Франківськ, де авторка провела тиждень і щодня спілкувалася з письменником Тарасом Прохаськом. Ця книга — їхні розмови та рефлексії на різні теми: життя, література, час, майбутнє…  “Сотворіння світу. Сім днів із Тарасом Прохаськом” має багато репортажних деталей, місто тут є одним з героїв. З ініціативи Тетяни вони щоразу зустрічалися в іншому куточку Івано-Франківська. 

“Ідея Тетяни була дуже цікавою: щодня збиратися в іншій ситуації та в інший час, щоб відчувати різні стани в розмові. Такі книжки не можуть виникати на бездовірному рівні”, — коментує книгу Тарас Прохасько.

Авторка присвячує цю книжку й дружині письменника Наталії та сину Луці. 

“У малому Луці я вбачаю швидкоплинність часу. Коли ми записували інтерв’ю, йому було півтора року, а сьогодні, як побачила його, то зрозуміла, скільки часу насправді минуло”, — каже Тетяна Терен.

За час перебування в Івано-Франківську вони з Тарасом Прохаськом записали 40 годин інтерв’ю. Тетяна проводила паралелі з біблійними мотивами і протягом семи днів просила Тараса прокоментувати те, що створено конкретного дня. Вони приглядалися до рослин, явищ, станів, намагаючись збагнути задум Творця.


“Це була моя мрія, яка мене підтримувала протягом усієї роботи над книгою. Коли я сиділа і розшифровувала тих 40 годин розмови (а розшифровки — це не дуже приємна робота), думала про те, як приїду із цією книжкою в Івано-Франківськ, до людей, завдяки яким вона вийшла. Цей момент справді дуже підтримував”, — ділиться Тетяна.

Повну презентацію можна переглянути за посиланням

Наші партнери