ГЛУЗД

Проєкт “Інтерактивний онлайн-музей ідентичності Ветерана” заснували з ініціативи Міністерства у справах ветеранів України (Мінветеранів). Його презентували під час зустрічі міністерки у справах ветеранів України Юлії Лапутіної та команди Міністерства у справах ветеранів з представниками Світового конгресу українців.

Задум полягає в тому, щоб розповісти світовій спільноті про ідентичність українців, правдиву історію нашої Батьківщини та ветеранів-захисників у доступний спосіб.

“Особливе значення цей проєкт має сьогодні, коли весь український народ чинить колосальний опір повномасштабній російській агресії, захищаючи свою землю, незалежність та ідентичність”, — зауважила заступниця міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяна Калита.

За її словами, такий формат обрали тому, що сучасна молодь надає перевагу коротким текстам, відео, анімації. Контент перекладуть поширеними мовами світу. За даними Мінветеранів, завдяки цифровим рішенням понад 5 мільярдів людей у світі зможуть відвідати музей Українського Ветерана.

Міністерка Юлія Лапутіна закликала поширювати у всіх країнах світу проєкти Міністерства щодо підтримки українських захисників і захисниць та їхніх сімей.

Журналістка: Тетяна Грабна

Дизайн: Ірина Блаженко

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери