ГЛУЗД

ГЛУЗD та багато інших медіа опублікували відео, де військовий робить пропозицію своїй дівчині. 

Читачі відреагували по-різному: хтось щиро вітав закоханих, а хтось засуджував нареченого, який не подумав про дівчину. Як з’ясувалося, інтернетом також ширилася історія, що дівчину до того начебто викрали.  

Через декілька днів нам написав наречений з проханням опублікувати повну версію відео. Так ми познайомилися, дізналися про пропозицію та історію військового.

Рідні та дівчина не знали, що я на війні

Після 24 лютого я зрозумів, що не зможу сидіти вдома. Звертався до військкомату, але оскільки я не служив, мене не взяли. Знайшов добровольчий батальйон “Карпатська Січ”. Після підготовки, у травні, вже прибув на нульову точку. Спочатку воював як доброволець, але після того, як “Карпатська Січ” ввійшла до лав ЗСУ, я підписав контракт.

Рідні та дівчина не знали, що я на війні. Після двох місяців мого перебування на фронті в мережі з’явилось відео зі мною, рідні побачили, тоді я й зізнався. Усі думали, що займаюсь волонтерством. 

Кілька днів сліз… Образ… І сім’я, і дівчина змирилися…

Коли 24 лютого прокинувся, побачив батька у військовій формі. Він сказав, що почалася війна і запитав, чи я відвезу його до військкомату. Оскільки він учасник АТО, то пішов першого дня.

Я несу службу в 49 окремому стрілецькому батальйоні “Карпатська Січ”. Його переваги в тому, що більшість побратимів — це добровольці, які свідомо прийшли захищати свою країну і свої сім’ї. У нашому колективі все на братерських засадах. Військові будні стали звичними, постійно перебуваємо в нульовій точці. 

Я робив те, в чому був упевнений

З дівчиною зустрічаємось майже 3 роки, хоча знайомі набагато більше. Я завжди був проти пропозицій під час війни, бо кожен день — це ризик, але ще до вторгнення планував цього року запропонувати дівчині одружитися. Я не можу це пояснити, не уявляю життя без цієї людини.

Дівчина, як і я, з Львівської області. Мені випала можливість на кілька днів виїхати з території, де тривають бойові дії, у прифронтову зону, і я запропонував коханій приїхати до мене. Якби я не був упевнений в її безпеці, то, звісно, б не запрошував. Зустріли її мої побратими, яким я вдячний за допомогу, декого з них вона знала, і привезли до місця, де все відбувалось.

Очі зав’язали, пояснивши, що будуть проїжджати контрольно-пропускний пункт батальйону, а це секретна інформація, будь-кому не можна знати його місце розташування.

Викрадення не було. Вийшов пост у якійсь групі, де так вказали, і воно рознеслося соцмережами. Мою дівчину просто попросили проїхати на контрольно-пропускний пункт для встановлення особи.

Я багато років знаю свою дівчину, і таким її не налякаєш. Вона свідомо приїхала до мене у прифронтову зону. Я робив те, в чому був упевнений. Дуже сильно її люблю і точно б не зробив чогось болючого або того, що для неї буде стресовим.

Стосунки на відстані — це завжди важко, особливо після того, як дівчина дізналась, що я на війні. Це не був обман, просто недоговорював. Я отримую від неї дуже сильну моральну підтримку. Чекаю, коли повернуся з позиції, напишу, щоб не хвилювалась, і як сильно люблю та скучив. Тоді якраз розумієш, що хочеш усе життя провести із цією людиною.

Від початку війни ми бачилися лише два рази. 

…приводів для радості в нас тут небагато

Мій емоційний стан, як завжди, бойовий. 

Мене дуже здивували негативні коментарі. Перепрошую, що не порадився зі всіма, як зробити пропозицію, але щодня військовий ризикує своїм життям і приводів для радості в нас тут небагато. Тому пропозиція — для мене чи не єдина радість. Ми не робили це для популярності. Це просто один з найщасливіших днів у моєму житті, яким я хотів поділитись.

Після перемоги хочу присвятити весь час своїй майбутній сім’ї. Війна багато чого змусила переосмислити і дала зрозуміти, що потрібно цінувати близьких людей, які завжди підтримують та люблять.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери