ГЛУЗД

Коломия залишається  в помаранчевій зоні

24 вересня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого ухвалили нове епідемічне зонування, повідомив міністр КМУ Олег Немчінов.

Від 28 вересня Коломия знову в помаранчевій зоні. Такий епідемічний рівень встановлюють на 14 днів.

Відкриття театрального сезону та вистава просто неба

27 вересня у FRANСO-театрі відбулося ювілейне відкриття театрального сезону.

У внутрішньому дворику МЦ “Світовид” коломиянам представили прем’єру. Вистава відбулася просто неба з дотриманням дистанції, повідомляють на сторінці FRANСO-театру.

П’єсу канадського драматурга українського походження Моріса Панича “Сім історій” грали актори не тільки з Коломиї, а ще й з Івано-Франківська та Чернівців.

Вистава відбулася з використанням незвичних декорацій: вікон, даху та будівельного риштування. 

На Leoni отруїлася понад сотня людей

У працівників коломийського заводу Leoni діагностували гостру кишкову інфекцію. 

25 вересня отруєння зафіксували в 101 працівника, повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

До Коломийської інфекційної лікарні госпіталізовано 22 особи, в інфекційний відділ Заболотівської районної лікарні — 15 осіб, у Городенківську центральну районну лікарню (інфекційний відділ) — 6 осіб, у Надвірнянську центральну районну лікарню — 1 особу, на амбулаторному лікуванні перебуває 57 осіб.

Фахівці припускають, що причиною отруєння могли бути сосиски, які працівники вживали на обід. Наразі причину отруєння та обставини встановлюють.

У Коломиї перекриють рух на кількох вулицях

Від 28.09.2020 р. до 04.10.2020 р. (включно) перекриють рух транспортних засобів по вул. Ланченській, на ділянці від вул. Карпатської до вул. Закарпатської. Про це інформує КП “Коломияводоканал”. Там розпочинають роботи з реконструкції водопровідної мережі. Об’їзд — по вул. Закарпатська–Косака–Вітовського.

У Коломиї вирішують долю нежитлового комунального приміщення

Коломияни створили петицію для вирішення подальшої долі приміщення колишнього шкірвендиспансеру, що по вул. І. Франка, 18.

Громада Коломийської ОТГ хоче отримати право визначити цільове призначення цього приміщення, буде там у майбутньому молодіжний центр, простір релігійної громади, музей чи медзаклад.

Журналістка: Оксана Мельничук
Фотографка: Анастасія Шеремета

Отримуй першим добірку новин Коломиї — підписуйся на телеграм-канал Глузду.

Якщо ти маєш важливу інформацію, якої не побачив / не побачила на сторінці Глузду,  —  напиши нам: nesamovyta@gmail.com.

Наші партнери