ГЛУЗД

До 2022 року залишилось обмаль часу, команда Глузду записала свої цілі на наступний рік: знайти своє кохання, підкорити гори, зіграти роль у театрі.  які плани маєш ти? Надіємося, що допоможемо доповнити твій список. 

Яна Букреєва:

Щороку складаю список того, що хочу зробити і чого досягти. Але 2022-й буде особливим, бо я стала кардинально іншою, і те, що планую зробити, буде моєю особистою епопеєю. 

 •   Зробити три мінімалістичні татуювання: полярна зірка, ладинець, слово “потужна”. Чому саме ці? Навіть у найтемніші часи полярна зірка вкаже шлях, основне — повірити в її сяйво. Ладинець — це про захист, любов та гармонію. Ну, а значення слова “потужна” залишаю лише собі.
 •   Наступним пунктом стане написання книги. Головні герої вже живуть своїм життям у моїй голові, залишилося перенести їх на папір. 
 •  Останній пункт буде, здавалося б, прозаїчним, але неймовірно важливим для мене. Я буду щиро вірити, що цього року зустріну чоловіка, з яким зможу побудувати здорові стосунки.

Насправді пунктів значно більше, але саме цими захотілося поділитися.

Юлія Варчук:

Кінець грудня — ідеальний час для продумування своїх цілей на наступний  рік, а на нього в мене грандіозні плани. Звісно, про всі не розкажу, але три розкрию:

 • Танцювати, як Бог, хоча краще — як богиня. Ходити на танці — це моя маленька мрія з дитинства. У шість років мама записала мене на народні, які не надто мені подобалися, тому нічого не склалося. А вже два роки викохую бажання навчитися граційно танцювати, але ніяк не наважуся.
 • Гори мене кличуть! Хочу 2022-го підкорити кілька вершин. Зізнаюся, що я не новачок у цій справі, за плечима у мене підкорення Говерли та ще кількох невеликих хребтів, але однозначно треба більше і більше. Гори —  це велич, могутність краю, душевний спокій та енергетична сила, якою потрібно живитися.
 • Поїздка в Херсон, а точніше в заповідник “Асканія-Нова”, в Олешківські піски та на Лемурійське озеро. В одній області я пізнаю краще світ тварин, побачу найбільшу пустелю у Європі та рожеве озеро. Це ж фантастика! 

 2022-й, ти готовий? Надіюся, що так, бо тепер не відмовлюся від своїх планів.  

Ірина Судкова:

 1. Купатися на Водохреще, якщо стан здоров’я дозволить. 
 2. Зіграти роль у театрі.
 3. Показати світові свою творчість, а саме: створити спеціальний профіль в інстаграмі.
 4. Організувати квартирник, тобто закриту вечірку творчих людей, де можна представити будь-який свій хист під супровід музики. Дрес-код на вечірці  — коктейльні сукні.

Оленка Гелетюк:

У нас вийшла затяжна пауза з першим відеопроєктом Глузду, і в новому році я планую це виправити, запустивши другий сезон. Стільці в редакції зачекалися свого зіркового часу, а я втомилася пояснювати читачам під час зустрічі, чому цей спецпроєкт на паузі, тому набираємося ресурсу і з новими силами починаємо.

 • Запустити авторську школу комунікацій для дітей та підлітків.

Ця ідея витає в моєму просторі майже три роки. На цю школу є запит, а я маю педагогічний досвід, майже розроблений навчальний план, чітке розуміння концепції та любов до дітей. Але через брак часу, вічні вагання і ще купу відмазок я відтягувала її створення. 

 • Зайнятися вокалом

Музика приносить мені радість, але я майже не займалася вокалом професійно. І думаю, у новому році це теж варто виправити. Треба звільнити більше місця для радості.

Ірина Блаженко:

 • Підкорити небо

Здається вже настав відповідний вік, щоб здійснити мрію дитинства. Дуже прикро визнавати, але я виконала лише одну обіцянку, яку дала собі, якбула мала. Напевно, це не дуже оригінально, бо про стрибок з парашутом мріє кожен другий, але I don’t care😉 Раніше  думала, що боюся висоти, але треба визнати, що я спокійно перебуваю на 29-поверхових висотках та обожнюю літати. Взагалі тепер старатимуся частіше користуватися своїм правилом: якщо мені здається, що я жалітиму перед смертю, що чогось не зробила, то  це означає, що робити потрібно!

 • Більше подорожувати

Таку обіцянку я даю собі кожного року й успішно не дотримуюсь її. Тому щоб не було соромно перед читачами, доведеться переборювати втому та лінь і шукати нові враження! 10 нових міст України та 3 нові країни, чекайте мене 2022-го!

 • Прочитати 50 книг 

Я дуже люблю читати, а ще більше люблю купувати книги та збирати свою бібліотеку. І так склалося, що десь 25 % своїх книг я ще не прочитала. 

 • Втілити один проєкт на Глузді

Я думаю, тут не варто розкривати повністю карти. Одна ідея живе зі мною вже майже 2 роки, і я дуже хочу її втілити, але погано планую свій час, тому завжди переношу її на потім. 

P.S. Команда Глузду старатиметься ділитися з тобою досягненнями своїх цілей.

Наші партнери