ГЛУЗД

На вивчення англійської мови часто немає часу, бажання, грошей, ресурсу, втім, вона згодиться для роботи, під час подорожі, для знайомств, перегляду фільмів та прочитання книг мовою оригіналу. Можливо, просто треба перестати відкладати цей процес на завтра, на понеділок та нарешті діяти тут і тепер. Знання мов розширює світогляд та дає більше можливостей, тому Глузд пропонує безкоштовні ресурси для вивчення англійської. 

Voice of America — сайт для тих, хто хоче вивчити американську англійську. Тут є три рівні складності, а також щоденні рубрики. 

Learning English — ресурс від Кембриджського університету, де є понад 150 безкоштовних можливостей: практика письма, підготовка до іспиту, тести та вікторини для покращення граматики і т. д.

LinguaLeo — сервіс для вивчення  англійської мови.  Тут ти знайдеш англійською мовою фільми, музику, книги, тематичні курси, словник з озвученням, кросворди тощо. 

My English Pages — сайт, де є уроки граматики, лексики, усного мовлення та письма для студентів EFL та ESL, вправи для різних рівнів знання мови та цікаві рубрики: світові новини, тексти пісень, жарт дня тощо. 

Інстаграм у допомогу:

BBC Learning English — акаунт британської компанії, що налічує понад 3,3 мільйона підписників. На сторінці пояснюють загальновживані фрази, вчать граматики та вимови. Застосунок від BBC для iOS, Android та сайт

Idiom Land спеціалізується на англійських фразеологізмах. Тут пояснюють значення різних висловів за допомогою асоціацій, зображень, мемів та уривків з фільмів. Завантажити застосунок можна для iOS та Android. English Vocabulary — тут кожного дня публікують нові слова з визначенням, правилами вимови, транскрипцією та прикладом вживання.

Онлайн-книги, подкасти, словники, відеоуроки:

Merriam Webster — електронний англійський словник. Важливо: слова озвучили носії мови. 

Loyalbooks — це безліч безкоштовних аудіокниг англійською.  

ESLPod — подкасти американською англійською мовою, які охоплюють багато сфер життя.Engvid — відеоуроки англійської мови, які поділено на три категорії: початківець, середній, розширений. Також можна вибрати вчителя та теми, які тебе цікавлять.

Нові знайомства = нові можливості

Busuu — тут можна знайти англомовного співрозмовника, переглядати уроки для запам’ятовування лексики, постановки вимови тощо. 

Omegle — це так звана чат-рулетка, за допомогою якої можна знайти англомовних друзів.

Tandem — платформа, де можна спілкуватися з носіями англійської, а також ділитися своїми знаннями рідної мови.

Тести для визначення рівня англійської

Перевір свої знання за допомогою трьох ресурсів:

Журналістка: Юлія Варчук
Дизайнерка: Ірина Блаженко

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у телеграмі чи вайбері.

Наші партнери