ГЛУЗД

У Запоріжжі відбувся Чемпіонат України з бразильського джиу-джитсу. У Палаці спорту “Юність” 4-5 вересня зібралося понад 1000 учасників. Серед них і вихованці Школи єдиноборств братів Грицьківих Gbroteam: Олівія Пастернак, Дамір Пастернак, Михайло Гануляк, Вікторія Іванюк. Усі четверо стали чемпіонами України й привезли додому 6 золотих медалей, 1 бронзову, 1 срібну. 

Тренувалися діти щодня, а три тижні перед чемпіонатом двічі на день. Про підготовку своїх вихованців та результати розповів Глузду тренер Юрій Данищук (історію Юрія ми розповідали тобі раніше — ред.) 

“До підготовки перед чемпіонатом ми залучили ще кілька спортсменів і ще одного тренера. Тренуємося всі на рівних. До дівчат інколи буваємо більш лояльні, хоча вони, як свідчить мій досвід, нічим не відрізняються від хлопців, моментами навіть більш старанні”,— ділиться тренер.

Також один із чемпіонів — Дамір Пастернак — отримав грошову нагороду в розмірі 1000 грн від Ліги за найшвидшу перемогу у своїй віковій категорії. Хлопчик за 23 секунди переміг суперника. 

Тренер розповів, що діти були впевнені у своїй перемозі, бо довго працювали і мріяли про неї.  

Уже відтепер юні спортсмени будуть готуватися до Чемпіонату Румунії з бразильського джиу-джитсу, бо мріють про нові спортивні звершення. 

Фото: архів Gbroteam 

Людино з Глуздом, допоможи нам стати кращими — заповни анкету!

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери