ГЛУЗД

Генеральний директор “Фейсбук” Марк Цукерберг 28 жовтня, під час щорічної конференції, оголосив, що нова назва компанії —  Meta. Про це йдеться у їхньому блозі.  Meta походить від грецького слова, що означає за межами.

“Завжди є те, що потрібно побудувати, і завжди є наступна глава в історії. Наша історія, яка почалася в кімнаті гуртожитку й виросла за межі всього, що ми уявляли, — у сімейство програм, які люди використовують, щоб спілкуватися одне з одним, щоб знайти себе і започаткувати бізнес, спільноти та рухи, які змінили світ”, — розповів Цукерберг у листі.

Під час конференції анонсували нові інструменти, що допоможуть людям створювати метавсесвіт, зокрема Presence Platform, яка дасть нові можливості змішаної реальності в Quest 2.

Тепер компанія більше зосередиться на тому, щоб розвивати метавсесвіт і допомагати людям об’єднуватися, знаходити спільноти та розвивати бізнес. Це буде тривимірний простір — гібрид онлайну з фізичним світом, що дасть змогу ділитися досвідом з іншими, навіть тоді, коли ви не можете бути разом.

Корпоративна структура не зміниться: Meta продовжить працювати над соцмережею Facebook, а також Instagram та WhatsApp, паралельно розробляючи метавсесвіт. Хочуть, щоб компанія передусім асоціювалася з метавсесвітом, а не з Facebook.

“Наші програми та їхні бренди також не зміняться. Ми все ще компанія, яка створює технології навколо людей”.

Також у дочірнього проєкту “Instagram” з’явились оновлення. Тепер покликання в сторіс можуть розміщувати всі користувачі. Раніше ця функція була доступна лише верифікованим акаунтам та користувачам з певною кількістю підписників. 

Фото автора freestocks.orgPexels


А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у телеграмі чи вайбері.

Наші партнери