ГЛУЗД

Grabchuk – те, що до лиця саме вам!

Відкрити особистість за допомогою кольору може далеко не кожен майстер найдорожчих салонів краси столиці. Є певні базові знання, які можна застосовувати, щоб підібрати саме «той» колір: тип шкіри, колір очей, форма лиця і тд. Але значно важливіше відчути внутрішню сторону людини – а це вже психологія.

Відкрити ваш внутрішній світ за допомогою кольору зможе Андрій Грабчук.

Колористикою Андрій займається понад 10 років і саме він здатен за короткий час “розсекретити”  та показати вашу особливість, доповнити образ кольором.

Він випромінює внутрішній спокій та гармонію і під час спілкування та фарбування ви багато-чого можете для себе про себе ж відкрити.

А ще Андрій постійно працює над власним розвитком та наполягає на постійному розвитку працівників свого салону. Так нещодавно салон увесь день не працював, бо тривали навчання для майстрів. Власник планує дуже скоро зробити такі навчання регулярними. Все для того, щоб майстри постійно удосконалювали свої вміння та могли вражати клієнтів якістю послуг та відповідним результатом.

“Не вважаю себе бізнесменом, салон – це простір, в якому оточення однодумців.

Бізнес,  його ведення –  це метод підтримувати та розвивати ідею. Мені важливо, щоб у салоні було спілкування, комфорт і особлива атмосфера.

Спілкування і довіра – це два важливі показники для хорошого результату”, – зізнається Андрій Грабчук.

Не так давно, місяці два тому, Grabchuk beauty room перебралися у нове приміщення, на одну із найзатишніших вулиць Коломиї та розширили спектр послуг. Тепер у салоні ви не просто можете змінити колір чи стрижку, а й створити повноцінний образ.

Тут доступні послуги:

  • фарбування;
  • стрижка;
  • макіяж;
  • манікюр
  • ін’єкції краси (послуги косметолога).

Трішки особливостей салону:

  • кожен із майстрів має свій напрямок, у якомі він профі;
  • room працює з 9 до 21, та щоб потрапити до майстра вам необхідно записатися заздалегідь, працівники цінують час, як свій, так і клієнта;
  • як ми вже згадували: колектив разом не тільки працює, а ще й навчається. За півтора місяці існування салону команда прослухала курс з риторики та технологічний семінар від спеціаліста з Києва (тоді  салон увесь день був закритий);
  • майстри беруть участь в конкурсах та нещодавно привезли із одного з них аж три призові медалі.

Андрій Грабчук про ціни в своєму салоні

У роботі ми використовуємо тільки якісні фарби, вони мають свою ціну і вона не мала.

Окрім цього, часто до нас навідуються майстри та проводять майстер-класи і навчання. Часто дівчата (майстри) шукають та відвідують самостійно різні навчальні курси. Все це дорого.

Ми робимо свою роботу якісно і варто сказати про те, ми єдиний салон із таким графіком: працюємо з 9 до 21”.

   Багато клієнтів чекають подекуди і по півтора місяці, бо не довіряють своє волосся нікому, окрім Андрія, навіть не здогадуючись про те, які майстри працюють у Grabchuk beauty room. Власник довго та дуже ретельно підбирав кожну деталь до салону, який доповнює його бренд, а до майстрів у нього свої критерії.

Тому ми поспілкувалися із дівчатами самостійно та запитали їх що ж такого особливого вони дають клієнту:

 

В чому фішка майстрів салону?

Оля Томенчук завжди прагне до досконалості, відвідує чисельні курси, щоб підвищити свій професійний рівень та хоче, щоб клієнти змінювали, після відвідин салону не тільки колір, чи форму волосся, а й стиль життя:

“Дуже часто стараюся уявити на місці клієнта себе і думаю, що можна буде зробити, додати наступного разу. Крім гарного кольору, я хочу дарувати людям щось більше – щастя, хочу ділитися чимось цікавим, надихати їх».

А ще Оля знає толк у чоловічих стрижках. Тож може влучно підкреслити мужність.

 

 

 

 

Анжела Качурак працює у сфері перукарства п’ять років. Вона займається кератиновим випрямленням, біксіпластією та фарбуванням. Якщо коротко, то ваше пухнасте волосся Анжела зможе зробити прямим не на один місяць.

“Мене люблять жінки, які борються із сивиною. Зазвичай, це поважні жінки, у нашій з ними комунікації взаємна гармонія”.

 

 

 

 

 

Іванна Вівчарик допоможе вам підкреслити свою особливість зачіскою. Донедавна у студії цим займалася тільки вона.

“Моя фішка? Легкість і невимушеність, неправильні форми. Я люблю робити щось нове. Не Дуже люблю повторювати одні і ті ж зачіски…”

 

 

 

 

Наталію Кулик у салоні називають Наталі. Це витончена дама, яка має коротку жіночну стрижку та приїхала до Коломиї зі столиці, де чотири роки працювала майстром, там познайомилася і з Андрієм.

Наталі каже, що вона може із легкістю підкреслити вашу красу саме короткою жіночою стрижкою, звісно, якщо вам того захочеться, а ще вона теж досить “сильна”  у підборі кольору.

“- У кожного майстра є якась своя особливість, річ, яку він робить краще за ….

– Обожнюю робити короткі жіночі стрижки. От просто обожнюю. В цьому я ас.

– Але, за допомогою цієї стрижки можна зробити клієнтку, як жіночною, так і навпаки..

– Я роблю їх жіночними. Інколи забираю все зайве із обличчя, є повні обличчя, які треба згладити, це можна зробити за допомогою стрижки. Або ж підкреслити очі, у цьому допоможе чілка. Різні фішки є і я ними володію.

Коротка жіноча стрижка може бути шикарною, якщо її правильно подати, – то наш діалог із Наталею Кулик.

Надія та Леся – візажисти, а ще обоє займаються корекцією та фарбуванням брів. Обоє спеціалісти, але Надія обожнює візаж, а Леся зможе виразити ваш характер за допомогою брів:

 

 

 

“Я люблю робити візаж, але тут мені подобається легкість та натуральність, просто підкреслити природну красу жінки, виразити її. Щоб образ був вишуканим і свіжим одночасно”, – майстер-візажист Надія Жибак.

 

 

 

 

 

“Люблю робити форму брів. Навіть не так: я це обожнюю.

Брови – це як рамка для обличчя, вони задають параметру: строгості, м’ягкості, за допомогою них можна передати характер людини. Вони говорять самі за себе”, – майстер-візажист Леся Петруняк.

А ще Леся обожнює робити весільний візаж, тож зможе підкреслити та доповнити ваш образ у найочікуваніший день особливістю макіяжу.

 

 

 

Про що вам не розповість Грабчук:

Андрій зізнається, не до вподоби йому займатися менеджерською діяльністю. Він – майстер кожною клітинкою свого тіла і йому важливо постійно бути у ритмі творчої роботи. Та все ж бізнес вимагає витрачати час на організаційні процеси салону. Тому Grabchuk beauty room має менеджера, який відповідає за всю організацію роботи.

Грабчук зізнається:

“Світлана – це велика підтримка, вона дбає та вболіває за все, як мама”.

Директор салону Світлана Лесюк нам по-секрету зізнається:

“Андрій… рівень і масштаби його бачення осягнути важко, але пізнавати надзвичайно цікаво. Його нове ведення бізнесу і ставлення до клієнта гуртує навколо команду людей, погляди яких збігаються і які створюють те, що ви бачите. Попереду ще багато цікавого!”

 Команда салону краси Grabchuk beauty room, окрім навчань та великої кількості клієнтів, можуть похвалитися результатами. Нещодавно Андрій Грабчук, разом із Лесею Петруняк та Людмилою Гавриш повернулися із Четвертого Міжнародного чемпіонату BEAUTY WEST 2018, де Людмила отримала третє місце у номінації “Модне фарбування”, а   Леся – друге місце у номінації “Моделювання брів”. Зараз окремі майстри активно готуються до чемпіонату України.

Оцю саму яскравість, яка окрилює та надихає, допоможуть створити майстри. Все це  з великою дозою креативу у студії Grabchuk beauty room.

 

Фото: Оксана Санагурська

Наші партнери