ГЛУЗД

На календарі  180 день широкомасштабної російсько-української війни. Мільйони українців залишилися без помешкання і стабільної роботи. Вітчизняні та міжнародні організації не припиняють надавати гуманітарну допомогу, щоб полегшити умови сьогодення. 

єДопомога — платформа, яку створили Мінсоцполітики та Мінцифра. Тут громадяни можуть залишити запити на отримання грошей від держави, харчових продуктів, одягу, ліків або запропонувати свою допомогу. 

Карітас Україна — всі осередки, крім тих, що в регіонах активних бойових дій, працюють, щоб надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам та людям вразливих категорій.

Паляниця інфо — платформа швидкого пошуку волонтерської та гуманітарної допомоги, де зібрано понад 800 всеукраїнських та локальних ініціатив, які надають допомогу в 15 різних країнах. 

Українське місто — надає інформацію про пошук житла, пального, роботи, надає фінансову та різну матеріальну допомогу. 

СпівДія — за підтримки Міністерства молоді та спорту запущено 23 СпівДія хаби, які забезпечують адресну видачу гуманітарної допомоги тим, хто потребує і залишає свої заявки на платформі. 

Восток SOS — громадська ініціатива, яка від 2014 року надає гуманітарну допомогу постраждалим від війни. Щоб отримати консультацію, потрібно звернутися за номерами гарячої лінії, зазначеними на сайті.

Журналістка: Каміла Чернєцова

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери