ГЛУЗД

Діабет ввірвався в життя Каріни, коли їй було 2 роки. Її історію ми розповідали тобі раніше. Зараз їй 14, і вона блогерка. Діабет розділив життя сім’ї на до та після, проте було розуміння, що це не кінець світу, а лише виклик. Упродовж 12 років мама повторює Каріні одні й ті самі слова: “Люби себе, діабет  —  не завада хорошому життю”.

Без нього ніяк…

Донедавна діти з діабетом не знали одне одного, але тепер завдяки громадській організації “Солодкі діти” знайомляться та комунікують. Так Каріна дізналася, що в школі вона не одна така. 

Від 6 класу мама почала відпускати її на дні народження друзів, бо була впевнена, що дівчина знає, яку їжу і в якій кількості їй можна. 

“Я вірю, що вона підбере навіть кращу дозу інсуліну, ніж я”,  —  каже мама Наталя.

Заняття спортом можуть частково замінити інсулін, проте в будь-якому разі без нього ніяк. Препаратом забезпечує держава, а всі розхідні матеріали сім’я купує сама.

Каріна не обмежує себе в жодній зі страв, але знає свою дозу. Діабет допоміг їй стати більш відповідальною, організованою та терплячою.

Без інвестицій не обійтися, як і в будь-якому бізнесі

Каріна веде лайфстайл-блог в інстаграмі, де за нею на сьогодні стежить 34 тисячі підписників, пише на різні теми — від порад, як планувати день, до фактів про вимірювання рівню цукру. Спочатку була ідея писати лише про діабет, але згодом дівчина зрозуміла, що це не всім може бути цікаво.  

2 роки тому Каріна із сім’єю подорожувала до Італії, там і розпочала розвивати свій інстаграм. Їй хотілося ділитися цікавими локаціями, а підписникам це подобалося. 

Дівчина надихається діяльністю франківської блогерки Юлії Вербинець.

Як і у всіх блогерів, без хейту не обходиться, проте це не впливає на успіх Каріни. Її дохід — від 3 тисяч гривень щомісяця: усе залежить від бартеру, кількості реклами та розіграшів на інстаграм-сторінці. Заробляти дівчина почала, коли мала 10 тисяч підписників. Далі вирішила інвестувати, бо тут, як і в будь-якому бізнесі, це важливо.

Мета, плани та мрії…

Каріна обожнює читати. Її улюблена книжка — “Увесь цей світ”, історія героїні нагадує дівчині власну. Також Каріна захоплюється малюванням, удома вже немає місця, де розмістити нову картину. 

Дівчина планує розвивати свою сторінку, мріє стати офтальмологом. Хоче  залишитись в Україні й навчатися в Івано-Франківській медичній академії.

“Думаю, що потрібно жити у своїй країні та творити її такою, як ти хочеш, а не тікати в кращу”.

Журналістка: Каміла Чернєцова

Фотограф: Коля Король

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери