ГЛУЗД

Часу до Дня Валентина все менше, а в голові тільки банальні ідеї. Чоловіки думають про старий звичний набір:  ведмідь, квіти та цукерки, а жінки про клітчасту сорочку та фоторамку зі спільною світлиною. Перша емоція, яку викличе такий подарунок: “Хм, погано в нього / неї з фантазією”

Щодо чоловіків, то, за відгуками читачів, у День закоханих дехто почувається обділеним, бо не всі дами заморочуються подарунками для коханого, зате очікують чогось грандіозного для себе. Тому, жінки, подбайте про те, щоб ваш чоловік не почувався обділеним.

А ви, чоловіки, поставтеся до свята відповідально, бо воно важливе для пари, принаймні так вважає більшість жінок.

Рекомендація для самотніх: скористайтеся нашим списком та зробіть подарунок собі коханому / коханій! Відсутність пари — не привід себе обмежувати! 

Команда Глузду має декілька небанальних ідей, що відповідають двом мегаважливим критеріям: корисно та з емоціями.

Спільна подорож

Євротур, пляжний відпочинок або ж сертифікат на подорож.

Такий подарунок принесе і емоції, і користь, бо ви не тільки відпочинете разом, а ще й наберетеся нових вражень, матимете спільні спогади, пригоди, жарти, що, безумовно, позитивно вплине на ваші стосунки.

Подорож продовжить День закоханих та розбавить сіру рутину. Робочі будні з’їдають рештки романтики одразу ж після квіткового періоду. Тому спільна мандрівка — яскравий подарунок, що додасть чи поверне вашим стосункам романтику і коштуватиме не так дорого, як ви собі думаєте.

Чоловікам на замітку: подорож — це ще й чудова нагода зробити коханій пропозицію (звісно, якщо ви відчуваєте, що зустріли свою єдину).

Яка це буде країна  — вибирайте тут:

Facebook-сторінка “Анекс Тур Коломия”


Instagram-сторінка

Татуювання

Ви точно знаєте про мрії своєї половинки. А чимало людей бодай раз у житті озвучували своє бажання зробити тату, але або не насмілювалися, або відкладали.

День закоханих — прекрасна нагода наважитися відвідати тату-салон. Ви втілите мрію коханого / коханої, а такий подарунок  — буря незабутніх емоцій.

Відбиток вашого кохання й уваги залишаться на шкірі партнера / партнерки назавжди!

Залишаємо контакти тату-майстра, якому довіряємо самі, у якості роботи якого впевнені, про безпеку теж можете не хвилюватись.

Facebook-сторінка тату-майстра


Instagram-сторінка 

Подбайте про кохану людину

Який подарунок буде корисним?

День закоханих  — прекрасна нагода подбати про здоров’я та красу своєї половинки, тому сертифікат косметологічної клініки буде дуже доречним. Стан шкіри важливий, а різні зовнішні чинники, неідеальне харчування та стреси погано на неї впливають.

Такий подарунок буде корисним і приємним не тільки для жінок, а й для чоловіків.

Українсько-німецька клініка косметології та пластичної хірургії “Брасс”, що в Івано-Франківську, надає і медичні, й естетичні послуги. 

До естетичних належить не лише догляд за обличчям, а й різні лазерні й ін’єкційні процедури, лікування проблем волосся, депіляція та навіть пірсинг. 

Facebook-сторінка клініки косметології та пластичної хірургії “Брасс”


Instagram-сторінка клініки

Коломиянам ми рекомендуємо звернутися в Медичну Клініку.

Тут підберуть апаратні й ін’єкційні методи корекції шкіри обличчя, лікування проблемної шкіри і випадіння волосся.  У Клініці є значна кількість процедур для відновлення та зволоження. 

Не знаєте, яка з процедур буде найбільш ефективною для вашої коханої людини — подбайте про подарунковий сертифікат, а вона вже сама обере собі необхідне. Так ви точно не прогадаєте. 

Доглянута шкіра підсилить ефект закоханих очей!

Facebook-сторінка “Медичної Клініки”


Instagram-сторінка

Фотосесія

Вона може бути спільною або ж персональною — вирішувати вам. Фото — це те, що допомагає розкрити в людині іншу сторону, а це добряче  впливає на самооцінку. 

Фотосесія у стилі Love story зробить вашу спільну історію вічною. А ще це спосіб релаксу та наповнення. Та важливо, щоб фотограф був відданий своїй справі, тільки тоді можна бути на 100% впевненими в результаті.

Ми рекомендуємо двох фотографів, у компетенції яких упевнені.

Світлини Сергія Чаленка завжди передають щирі емоції. Він 13 років фотографує, часто — закохані пари. Вони довіряють йому не тільки Love story, а ще й свої особливі дні, коли стають сім’єю. Сергій уміє знайти підхід навіть до тих, які не люблять камери, тому йому ви можете зі спокійною душею довіритися.

Facebook-сорінка Сергія Чаленка


Instagram-сторінка

Емоції закоханих увіковічнює і Любомир Кукіль, який має свій унікальний стиль. Фотографує він уже 7 років. Також Любомир є дизайнером, тому може стильно оформити ваш спільний фотоальбом. У світлинах він передає особливу красу життя, а кохання є одним із цих проявів. Він любить фотографувати у форматі Love story, тому в цьому можете на нього покластися. 

Facebook-сторінка Любомира Кукіля


Instagram-сторінка

Чому важливо дарувати емоції?

Значення подарунків у стосунках закоханих яскраво описує книга Гері Чепмена “П’ять мов любові”, яку ми рекомендуємо прочитати всім парам.

Подарунки — це прояв уваги й того, що людина важлива й потрібна. 

А ще вони викликають емоції, а ті пробуджують гормон щастя —  ендорфін.

Навіть якщо подарунок ви обрали останнього дня, це не матиме жодного значення, якщо він принесе вашій коханій людині емоції та / або користь.

Усі ці подарунки будуть актуальними не тільки в День закоханих. Не завжди варто прив’язуватися до дати, щоб подарувати приємність близькій людині. Свято творимо ми!

З любов’ю редакція Глузду.

Щоб краще чути серцебиття нашого медіа – підписуйтеся на наш Telegram-канал.

Наші партнери