ГЛУЗД

10 вересня в Коломиї відбувся конкурс “Княгиня Покуття-2020”. Участь узяло 10 дівчат. Крім звичних виходів, цього разу на конкурс готували танцювальний номер, а родзинкою стало завершальне дефіле: дівчата пройшли в сукнях, які власноруч розмалювали в техніці батік.

Княгинею Покуття стала Христина Ясінчук. Ми поспілкувалися з переможницею про підготовку, конкурс, а також про плани на майбутнє.

“Взяла участь, щоб довести, що я чогось варта”

Христині 20 років. Вона працює кредитним фахівцем у банку та активно займається спортом. Розповідає, що вирішила взяти участь у конкурсі, щоб випробувати свої можливості, довести передусім собі, що чогось варта. 

“Я вважаю, що конкурс краси — це чудова можливість не тільки вдосконалити свої навички, а й узяти щось для себе нове. Я довго не могла повірити в те, що стала переможницею такого грандіозного конкурсу краси, як Княгиня Покуття. Ці відчуття неможливо передати словами. Перемога означає, що всі мої зусилля та старання, які я доклала до конкурсу, не марні і мрії здійснюються”, — ділиться Христина.

Підготовка до конкурсу тривала  півтора року. На репетиціях дівчат вчили  дефіле та постановок. Христина поділилася, що найважче було справлятися з емоціями, бо під час конкурсу вони були шалені. Проте допомогла дружня атмосфера між конкурсантками. 

“Звичайно, була конкуренція, і я щаслива, що мала нагоду позмагатися з такими талановитими дівчатами. Велика заслуга організаторки конкурсу Марії Акуленко, бо саме вона навчила мене гідно проявляти себе на сцені”, — каже переможниця.

Про плани і найбільшу підтримку

У майбутньому Христина хотіла б спробувати себе в модельній галузі та взяти участь у подібному конкурсі.

“Я навіть не могла уявити, що конкурс краси дає так багато нових можливостей та цікавих знайомств”.

Найбільшою підтримкою стали рідні, хлопець та друзі, і у своїй перемозі дівчина вбачає їхню заслугу.

Понад усе Христина цінує щирих та добрих особистостей, які вже чогось досягли і прагнуть розвиватися, на яких можна рівнятись, і не може терпіти нечесних, підлих людей, у житті старається таких оминати.

“Моя порада для майбутніх конкурсанток — не боятися прийти на кастинг, іти до своєї мети, не зважаючи на будь-які перешкоди”.

Журналістка: Ірина Блаженко

Фото: Михайло Осадчук

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери