ГЛУЗД

У Коломиї утворилося нове нетипове театральне об’єднання. Цього разу акторів довкола себе зібрала постать жінки. Театр «Соломія» зовсім нещодавно розпочав свою діяльність. Дебютом стане захоплююча романтична імпреза «Що таке жінка?». Головну роль у виставі зіграє Мар’яна Кодіна-Іванович. Імпреза побудована на віршах мами акторки, Тетяни Іванович. Музику до віршів писала сама акторка.

«Чому «Що таке жінка»? Ми дуже часто задаємося цим питанням і не можемо до кінця відкрити її. Навіть чоловік не завжди до кінця може відкрити жінку, проживши разом багато років. У жінки завжди є якісь нові грані. Тут закладено і материнство, і закоханість, і відверта любов, і зрада, – тут є все. Я думаю, усі жінки, які будуть присутні на імпрезі, побачать у чомусь себе», – каже акторка Мар’яна Кодіна.

Траекторія гри буде відбуватися півколом. Глядачі будуть сидіти вздовж сцени, яка, до слова, буде розміщуватися нестандартно. Присутні будуть дихати в унісон із виконавицею,  – такий задум, щоб добре не тільки зрозуміти, а й відчути – що таке жінка.

Чому на виставі важливо побувати саме вам?

Чоловікам, щоб краще зрозуміти своїх жінок. Жінкам, щоб відкрити у собі нові грані та відчути нові емоції. Важливо цю виставу відвідати і закоханим парам. Актори обіцяють, кожен щось для себе відкриє.

Що таке жінка? Трішки – мрії, краплинки надії, струмки пристрасті, ріки обов’язку, море бажання і океани любові… Більше дізнаєтеся під час імпрези, де кожен присутній відкриє для себе галактику жінки.

Вистава відбудеться 26 травня о 19.00 на сцені концертної зали «Габсбург», Мистецького центру «Світовид», квитки можна замовити за номером: 0952194991. Поспішайте, бо кількість місць обмежена.

Мар’яна Кодіна-Іванович – головна акторка імпрези «Що таке жінка», театру присвятила 11 років, грала на сценах театру ім. І. Озаркевича та Franko-театру. Зараз є автором ідеї створення театру жінки «Соломія».

Постановка реалізована за пітримки:

Режисера імпрези – Оксани Стринадюк

Пластичного вирішення – Катерини Трачук
Аранжування – Віталія Марціновського
Сценічного простору – Віти Федосюк

Більше про театр та акторів новоутвореного театру читайте вже згодом на Глузді.

Наші партнери