ГЛУЗД

Оля та Катя  —  студентки з Коломиї, які з власного досвіду знають, як буває складно обирати майбутню професію, тому дівчата вирішили полегшити цей процес абітурієнтам: розробили ідею й отримали на неї фінансування — 100 тисяч гривень. 

Дівчата працюють над платформою, де буде вся необхідна інформація для абітурієнтів. Ресурс профорієнтаційний і має назву #UnitED. 

За допомогою віртуальної гри, тестів можна буде підібрати варіанти для майбутньої професії та навчальні заклади, де цю спеціальність можна здобути.

Цільова аудиторія #UnitED — не лише абітурієнти, які не визначилися з професією, а й студенти, які хочуть змінити спеціальність, але ще не обрали професії до душі. 

Особливість платформи — консультації зі студентами всієї країни та представниками різних професій. Щоб дізнатися більше про заклад освіти, навчання чи роботу за спеціальністю, абітурієнт має записатися на зустріч зі студентом чи викладачем вишу. На думку дівчат, так можна буде отримати максимум інформації. 

Ми ніколи не знаємо, чи те, що ми чуємо про університет, є правдою. Поспілкувавшись з людьми, які дотичні до нього, ми дізнаємося зсередини, як усе влаштовано”, — каже Оля.

Зокрема, дівчата планують налагодити співпрацю з різними компаніями для стажування та/чи волонтерства. Тести для абітурієнтів допоможуть підібрати варіанти стажування на основі їхніх зацікавлень.

Навчання — це не лише про університет. Ми хочемо показати, що є багато варіантів неформальної освіти, змога взяти gap year (перерва між школою і вищим навчальним закладом — ред.), а також різне стажування за кордоном”, — каже Катя. 

Запустити платформу дівчата планують через рік. Триває робота над сайтом, згодом розроблять і додаток.

Журналістка: Ірина Блаженко

Фото: Архів Каті та Олі

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери