ГЛУЗД

Анатолій працює в пожежно-рятувальній частині міста Сарни Рівненської області. Йому 28. Два місяці тому він став батьком. Нещодавно в чоловіка виявили аплазію кісткового мозку, і йому терміново потрібна пересадка. За словами лікарів, вирішальним є кожен день.

У дитинстві він хотів стати дитячим тренером, але вирішив бути, як тато, пожежником. Анатолій каже, що рятувати людей – справа, що робить його щасливим. 

“Толя врятував не одну оселю та допоміг багатьом людям. У нього багато друзів. Він  —  душа компанії”, – ділиться сестра рятувальника Оксана Оверчук.

У квітні чоловік потрапив до лікарні. Якийсь час йому лікували печінку. Тоді він мало не впав у кому, але лікарі допомогли йому одужати, і вже на початку червня Анатолій повернувся до нормального життя. 

Наприкінці липня сім’я охрестила сина. Наступного ранку чоловік прокинувся з кров’ю в роті. Дружина одразу викликала “швидку” й Анатолія забрали в лікарню. 

Там зробили аналізи й виявили, що в нього майже немає тромбоцитів. Скерували в Рівненську обласну лікарню, а вже там зробили обстеження, необхідні аналізи крові та взяли пункцію спинного мозку. 

24 липня лікарка поставила попередній діагноз: гостра аплазія кісткового мозку. Рідним сказали терміново шукати клініку за кордоном та збирати гроші. Через місяць у нього день народження, і саме стільки часу дали на пересадку.

За кілька днів таки вдалося знайти лікарню, де змогли б лікувати Анатолія. 

29 липня діагноз підтвердили, а 31 липня чоловік вирушив у Білорусь. 

Анатолій уже здав кілька аналізів. У чоловіка важкий стан, його підтримують за допомогою крапельниць. За тиждень мають бути результати обстеження тоді назначать дату операції, а до того рідні мають зібрати 140 тис. доларів (загальна сума  —  200 тис.)

Тому дружина та батьки Анатолія активно займаються пошуком коштів. 

Лікування дороге, а за такий короткий термін родина не зможе зібрати необхідної суми. Щоб врятувати життя чоловіка, дружина Тетяна розпочала продаж дому та автівки.

Ти також можеш допомогти Анатолію якнайшвидше почати лікування. 

Реквізити для допомоги:
5168757415651431 Оверчук Тетяна
5168742728322060 Оверчук Анатолій

Журналістка: Ірина Блаженко

Фото: Архів сім’я Анатолія

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери