ГЛУЗД

Михайло Павлюк — майстер спорту міжнародного класу з бодібілдингу, триразовий чемпіон України, чемпіон Європи 2019 року. 

3 жовтня коломиянин здобув титул абсолютного переможця серед топових бодібілдерів України на комерційному турнірі “Equides Sport Festival-21”. Змагання відбулися на території заміського комплексу “Equides” (Київська область, с. Лісники).

“До цього турніру я не готувався, бо він був проміжним, уже 8 місяців готуюся до Чемпіонату світу з бодібілдингу”.

За словами Михайла, щоб перемагати, потрібно робити багато: відпочивати, правильно харчуватися, відвідувати масаж, сауну, приймати вітаміни та мінерали. Але основним є тренування — потрібно відчувати своє тіло та володіти ним. 

Михайло працює тренером в одному з коломийських фітнес-центрів, допомагає людям ставати здоровішими.

“Я вважаю, що спочатку людина повинна вирішити, що їй потрібно, а коли вона буде знати це, звернеться до фахівця, і він їй підкаже, як цей шлях скоротити, зробити швидше, краще, делікатніше і без шкоди для здоров’я”.

У всіх змаганнях спортсмена підтримує сім’я та друзі.

“Коли є розуміння, чого хочете, і маленькими кроками йдете до цього, то обов’язково з’являться однодумці, які вам допоможуть. У мене є правило, з яким я йду по житті, — сильніший за всіх володіючий собою.

Журналістка: Тетяна Грабна

Фото: архів Михайла Павлюка

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у телеграмі чи вайбері.

Наші партнери