ГЛУЗД

Квітка Цісик – американська співачка українського походження, її ще  називають віддаленим голосом України.

Театр «Соломія» знову запрошує глядачів. Цього разу на  монодраму «Квітка ностальгії». Організатори готували її доволі довго, адже вона має важливу місію – здійснити мрію легендарної жінки. Квітка марила тим, щоб її почули на Батьківщині.

Творча команда: режисерка постановки Любов Липовська, режисерка із  пластики Мирослава Воротняк, музиканти Андрій Томенчук та заслужений працівник культури  Андрій Арсенич, сценографка Ольга Хілобок – працюють та з нетерпінням чекають на свого глядача. Пані Любов ділиться:

«Нам потрібна була виконавиця цієї ролі, яка би зрозуміла і відчула оцю ностальгію та неймовірну любов до України американки українського походження. Усю виставу  буде виконано під живий звук. Тут важливі найменші деталі, тому робота кипить».

Незважаючи на те, що зараз немає репетиційного майданчика, через значну кількість заходів у місцевому будинку культури, команда все ж працює із шаленою швидкістю та натхненням.

Акторка, яка зіграє роль Квітки Цісик, Мар`яна Кодіна-Іванович, розповідає, що це не просто, але жінці хочеться максимально передати характер своєї героїні глядачу:

«Дуже хочу, щоб Квітку почули і згадали.  Я відчуваю підтримку колег і з нетерпінням чекаю, щоб потішити дорогого глядача».

За словами актриси, унікальність вистави полягає в тому, що Квітка Цісик вихована на традиціях і культурі нашого краю. Вона неабияк любила гуцульські мотиви, знала багато співанок. Будучи знаменитою, Цісик поділилась своєю любов`ю до української пісні і культури з усім світом. Тому вшанування такої величної постаті варте уваги.

Отож, 10 березня, о 18:00, у приміщенні Народного дому здійсниться ще одна мрія.

P.S «Учімося від Квітки! Шануймо своє, бо ми того варті!» – Мар`яна Кодіна-Іванович.

Потрібен квиток? Звертайтеся за номером: 0680049102

Наші партнери