ГЛУЗД

“Листи до кращих днів” — це міжнародна благодійна NFT кампанія, адресована всім, а особливо видатним українським громадським діячам та музичним виконавцям, представникам кіноіндустрії, телебачення, розваг,  мистецтва, літератури та спорту. 

Кампанію ініціювали члени асоціації німецьких музичних менеджерів і консультантів Кармело Ло Порто, Даніела Штайгель, Кай Мюллер та Філіп Скупін. “Листи до кращих днів” є супроводом “Кращих днів”, пісні, яку випустила Асоціація німецьких та міжнародних виконавців WIER.  Після спілкування з біженцями вони створили трек з їхніми мріями та переживаннями. 

Щоб долучитися до благодійної кампанії “Листи до кращих днів”, треба  написати листа від руки та за бажанням проілюструвати його. У ньому можна звернутися до друзів, родини, незнайомця чи просто до самого себе, розповісти про свої почуття, страхи й мрії та поділитися роздумами про майбутнє життя.  Усі листи оцифрують і виставлять на благодійний аукціон як цифрове мистецтво на платформі NIFTEE.

Весь світ має змогу зробити ставку на один з понад сотні листів і водночас пожертвувати необхідні кошти постраждалим від війни. Ваш лист зможуть прочитати рівно через 12 місяців ті, які його придбали. До того часу учасники носять свій цифровий конверт у гаманці та продовжують зберігати надію в серці.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери