ГЛУЗД

Молодіжна громадська організація “Сильно” з перших днів війни допомагає нашим захисникам / захисницям та переселенцям. Тепер засновник організації Сергій Поспєлов вирішив зробити міжнародний благодійний ярмарок, щоб закупити ще більше військової амуніції.   

“Ми домовилися з волонтерами Норвегії про співпрацю. Надсилаємо їм українську атрибутику, вони її продають на ярмарку, через інтернет, знайомих і за вторговані кошти закуповують військові речі, які важко дістати в Україні, а саме: тактичні рюкзаки, мультитули, монокуляри, біноклі, генератори”, — каже Сергій.

Волонтерський центр при Народному домі долучився до цієї ініціативи. Координаторка центру Галя Беля розповідає:

“Наступного дня після оголошення ярмарку люди почали приносити свої вироби з українськими символами — від магнітів на холодильник, брелків до намиста та вишитого одягу. Долучаються до акції не лише дорослі, а й діти”. 

У понеділок поїхав перший пакунок з українськими виробами, наступний буде в кінця тижня, і залишиться ще один. 

“‎Встигніть принести свої вироби. Багато майстрів та майстринь уже поділилися. Приносьте все, що пов’язане з Україною”‎. 

До благодійної акції долучився народний ансамбль “Сварга”. Вони власноруч зробили стародавній весільний вінок, що символізує перемогу України. 

“Потім ми організуємо схожу акцію в Канаді, у місті Саскатун, де багато нашої діаспори, яка нам допомагає”, — розповідає Галя Беля. 

Приносити свої вироби можна у волонтерський центр при Народному домі до 30 липня.

Якщо маєте питання, можете зателефонувати за номером: 0979727744.

Журналістка: Юлія Варчук

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери