ГЛУЗД

Постійний стрес та брак звичного адаптованого середовища ускладнюють догляд дітей з інвалідністю. Такі родини під час війни особливо вразливі. ЮНІСЕФ разом із Львівським центром реабілітації “Джерело” за підтримки МОН, МОЗ та Мінсоцполітики запустили проєкт екстреного реагування на потреби дітей з труднощами розвитку або інвалідністю.

У рамках програми можна отримати кризову психосоціальну підтримку, консультацію соціальних працівників та вузьких спеціалістів, допоміжні засоби відповідно до потреб дитини (слухові апарати, крісла колісні та інше), інформацію про доступні послуги в громадах. Якщо є необхідність, то мобільна команда фахівців приїде у віддалені райони. 

Щоб отримати допомогу, потрібно звернутися до координатора програми в одному з перелічених регіонів:

Львівська область

Центр “Джерело”, м. Львів,  проспект Червоної Калини 86а, тел.: 067 820 59 50.

Закарпатська область

Комунальна реабілітаційна установа “Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю”, м. Ужгород, вул. Тургенєва, 8, тел.: 067 521 29 05.

Івано-Франківська область

Єдиний центр надання реабілітаційних та соціальних послуг, м. Коломия, вул. Ярослава Пстрака, 2в, тел.: 067 521 28 95.

Чернівецька область

Буковинський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю “Особлива дитина”, м. Чернівці, бульвар Героїв Крут, 13, тел.: 067 31 59 262.

Тернопільська область

Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини, м. Тернопіль, вул. Академіка Андрія Сахарова, 2, тел.: 067 31 59 257.

Рівненська область

Центр відновного лікування для дітей з органічним ураженням центральної нервової системи та порушенням функції опорно-рухового апарату (в структурі  комунального підприємства “Рівненська обласна дитяча лікарня”), м. Рівне, вул. Київська, 60, тел.: 067 31 59 261.

Волинська область

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, м. Луцьк, проспект Соборності, 18, тел.: 067 31 59 256.

Журналістка: Каміла Чернєцова

Дизайн: Ірина Блаженко

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери