ГЛУЗД

Життя і жінка – це частки невід’ємні,

та й теореми без жінок безтеоремні

 

“Що таке жінка?” – цікаве і водночас дивне запитання, чи не так?

Саме із такою назвою-запитанням дебютував новостворений театр жінки “Соломія”.

Головну роль у романтичній імпрезі “Що таке жінка?” зіграла вже відома акторка Коломийщини Мар’яна Кодіна-Іванович. Це перше повернення жінки на сцену після автомобільної аварії, котра змінила її життя та стала початком нового відліку.  Нещасний випадок допоміг переосмислити себе, долю і звідти народився задум театру жінки.

Монолог акторки переплітався із піснями,слова до яких написала матір Мар’яни, Тетяна Іванович. Музику акторка написала самостійно. Режисеркою імпрези є Оксана Стринадюк, яка, до слова, теж зіграла у виставі.

Глядачі розміщувалися вздовж сцени. Під час вистави актори зверталися до них із запитаннями та дарували оберемки квітів. У залі між акторами та глядачем панував постійний діалог.

Жіночу постать відкривали у різних вікових категоріях  і ролях. У фокусі була зріла жінка, яка яскраво відкрила всі свої емоції: від палкого кохання, до глибокого розчарування та навіть ненависті.

Глядачі кожною клітиною відчули переживання головної героїні, котра захопливо літала у вирі кохання, та боляче падала від розпачу й безсилля. Легкі джазові мотиви пісень додавали жіночності та легкості.

“Скільки квітів мені ще не дарували після жодної вистави… А їх у мене зіграно чимало…..Ще жодна вистава мені не давалася так важко і непросто… А це моя 55 прем’єра. Бо до психологічного навантаження, до всіх сумнівів і переживань, які супроводжують кожну прем’єру, добавився фізичний біль. Ще жодного разу я так не раділа сцені, аплодисментам і зустрічі з Його Величністю Глядачем. А це вже був стотисячний, двістітисячний…. Не знаю, ніколи не рахувала. Просто – мій улюблений, мій дорогий ГЛЯДАЧ. Ще ніколи у мене не було такої складної вистави. Ніколи… За 11 років життя на сцені. Але й скільки квітів мені ще ніколи не дарували…”, – прокоментувала свій дебют у новому образі та новому форматі Мар’яна Кодіна -Іванович.

Імпреза завершилася освідченням у коханні одного із глядачів своїй дамі серця. За його словами, на такий сміливий вчинок його надихнула саме вистава.

 

Наші партнери