ГЛУЗД

Розповідаємо, чим жила Коломия впродовж тижня.

У Коломиї страйкували перевізники та водії громадського транспорту

Від 24 серпня Коломия в “червоній зоні”. Через це міський транспорт не курсує, інші автобуси також їздять з обмеженнями, повідомляє телерадіоканал НТК.

До стін міської ради на протест вийшли перевізники, водії та пасажири міського, приміського та міжміського транспорту. Вони вимагають відновити рух, їм незрозумілі дії влади: чому в місті все працює, а перевезення людей під забороною. Податки водії сплачують, а доходу не мають.

Протести в місті тривали декілька днів. Працівники транспортної галузі написали спільне звернення  до міської влади. А ще протестувальники перекрили дорогу в самому центрі міста, водії автобусів гучно сигналили. 

Біля стін Ратуші на протест вийшли також власники та працівники закладів харчування, докладно про це ми розповідали раніше.  

Коломияни здобули золоті медалі з вільної боротьби серед юніорів

22-23 серпня у Львові відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів. Участь у змаганнях брало двоє мешканців Коломиї, повідомляє Відділ молоді та спорту Коломийської міської ради.

Перемогу здобули: Денис Сагалюк (86 кг) та Володимир Дяченко (125 кг). Спортсмени привезли дві золоті медалі. 

Їхніми тренерами є: Григорій Шулепа, Ігор Василишин, Любомир Симак та Микола Угринчук.

27 серпня в Луцьку відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003 року народження.

Мешканка Прикарпаття, вихованка Вигодської ДЮСШ Наталія Долішня-Спринська з третім результатом у фінальному протоколі метнула снаряд на 41.75. Про успіхи спортсменки повідомляють на сторінці Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області

Чи буде навчання в школах Коломиї?

27 серпня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Там ухвалили рішення залишити Коломию в червоній зоні, про це повідомив  міністр Олег Немчінов.

Після опівночі 31 серпня почне діяти нове епідемічне зонування. До червоної зони віднесуть:

міста Івано-Франківськ, Калуш і Коломию, Городенківський, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області.

У Коломийській міській раді повідомили, що, зважаючи на всю ситуацію, навчання в школах міста розпочнеться 7 вересня.

Журналістка: Оксана Мельничук

Отримуй першим добірку новин Коломиї — підписуйся на телеграм-канал Глузду.

Якщо ти маєш важливу інформацію, якої не побачив / не побачила на сторінці Глузду,  —  напиши нам: nesamovyta@gmail.com.

Наші партнери