ГЛУЗД

Міла нещодавно приїхала в Прагу. Перше, що вона зробила, — дізналася, коли буде мітинг на підтримку України, і долучилася до нього 15 березня.  

“Перед демонстрацією сформували колону людей, яка тримала величезний прапор України. На майдані було близько 500 мітингувальників, гучно лунали пісні гурту “Океан Ельзи”. 
Впевнена, усі люди відчували те саме: біль, розпач, гордість та єднання. Важко було стримати сльози і повірити, що чужі люди нас так підтримують”, — розповідає Міла.

Акцію під назвою “Крила для України” організував суспільний рух Stojíme za Ukrajinou. Організатори висловлювали свою солідарність з нашим народом, а також наголосили, що Європа має більше допомагати Україні в усіх напрямах. У рамках акції висловлювали свою підтримку керівники різних благодійних організацій, актори, музиканти. 

За словами Міли, слово надали й українці, яка прибула із Харкова. Вона розповіла, як на мирне місто України 24 лютого, о 4:00, напала Росія, про те, що там помирають цивільні люди, діти… Щоб усі могли її зрозуміти, перекладали чеською. Демонстрація тривала близько години та завершилася Гімном України. А ще пішов дощ. Небо теж плакало. “Небо з нами”, —  додала ведуча заходу.

Журналістка: Юля Варчук

Фотографиня: Міла Орлик

Наші партнери