ГЛУЗД

Незабаром вперше у Коломиї відбудеться фестиваль, приурочений Дню Вишиванки – «Колорит». Глузд поспілкувався із орагнізаторами заходу та готові розповісти вам у чому полягає унікальність Колориту.

«Вишиванка стає популярною, але масово одягають вишивку тільки в цей день. Фестиваль робимо для того, щоб всіх цих людей підтримати і сказати: «Ви круті! Робіть це частіше!» Вирішили не зациклюватися тільки на вишиванці і дати поштовх популяризації українського бойового духу, козацтва та історичних цінностей загалом»,  – каже організатор заходу Михайло Вовк.

Організатори радять звернути особливу увагу на:

  •       Етноподіум, де коломияни та гості міста зможуть ознайомитися із дизайнерськими вишиванками західноукраїнських брендів. Представлення відбудеться під супровід живої музики.
  •        Школа бойового гопака «Шаблезуб» – хлопці зі Львова не тільки представлять свої вміння, а ще й навчать вас володіти зброєю, бо проведуть майстер-класи, показові виступи із зброєю та все це в поєднанні із вогняним шоу.

Впродовж дня буде відбуватися концерт, де виступатимуть хорові та вокальні колективи. Хедлайнерами фестивалю стане гурт Mad Heads, також Коломию відвідає колоритний гурт із Павлограда  «Ангажемент на вівторок». У вечірній програмі глядачі почують коломийський гурт «Tiny Steps».

Локацій буде декілька:

–         площа Відродження

–         площа перед музеєм «Писанки»

–         Студентський сквер

Площа Відродження – основна локація. Там відбудеться концерт та показ. Під час концерту відвідувачам фесту покажуть ще й старовинні українські традиції, котрі зараз забуваються.  А ще, на цій же локації, свою творчість продемонструють художники Західної України.

Біля музею Писанкового розпису будуть проводити різноманітні майстер-класи із вишивки та бісероплетіння. Всі охочі, котрі долучаться до майстер-класів,  прикрасять своїми роботами одне із дерев міста.

Також на фестивалі відбудеться флешмоб, от тільки організатори не спішать відкривати таємниць. Кажуть, буде гаряче та кольорово, із фарбами.

Також у сквері відбудеться кінопоказ під відкритим небом, де транслюватимуть історичні фільми. Покажуть проект Українського інституту історії моди «Спадок»,  де представлений одяг зі всієї України, глядачі зможуть побачити, як виглядала жінка в історії та як називаються старовинні елементи одягу, який не всім відомий.

Команда організаторів підготували програму для різних цільових аудиторій. Організатори радять тим, хто хоче встигнути все, розставити пріоритети. Адже паралельно із концертом, у Студентському сквері буде вечірка.

Серце Коломиї – Стометрівка колоритно замайорить традиційним одягом, який зможуть придбати всі охочі.

Наші партнери