ГЛУЗД

“Що ж йому / їй подарувати?”, — одвічне питання перед святами. Обрати оригінальний подарунок — інколи завдання із зірочкою, а якщо шукати його в останній момент, то це ще й виснажливо. Тому Глузд вирішив підкинути тобі ідею небанального подарунка.

Наш фотограф Коля Король знає, як подарувати емоції та зберегти ці моменти у світлинах. Нещодавно ми розповідали тобі про особливості його фотосесії. У новорічно-різдвяний період Коля співпрацює з двома фотостудіями, де є все необхідне, щоб твої світлини були теплими та затишними. А спеціально для читачів Глузду Коля пропонує знижки на фотосесії з нагоди свят. До 10 січня, скориставшись промокодом Korol, ти отримаєш 10 % знижки на фотосесію чи подарунковий сертифікат.

Коля 10 років професійно займається фотографією. За цей час він освоїв зйомку в різних жанрах. Перед фотосесією він завжди комунікує з клієнтами, щоб почути їхні побажання та запити і зробити фототерапію максимально ефективною. А це те, що потрібно не тільки кожному особисто, а й сім’ї, команді чи компанії друзів. Ваші світлини напередодні свят зігріють та стануть приємним спогадом.

Такий подарунок підійде навіть тим, хто не любить фотографуватися, тоді найбільше відчутно ефект фототерапії.

Нещодавно Коля взяв за звичку друкувати замовлені фото. 

“Техніка буває ненадійною, тому я стараюся друкувати світлини. У цифровому форматі фото може загубитися, а фотоальбом — це пам’ятно, красиво та по-особливому тепло”.

У період свят Коля практикує фотосесії вдома, щоб люди почувалися та виглядали органічно у звичній для себе атмосфері.

“До свят я вирішив зробити акцію зі змогою фотографуватися вдома, де людина почувається найкомфортніше. Тоді вона не помічає камер і краще розкривається. Також можливі фотосесії в одній з двох новорічних студій”.

Для замовлення фотосесій пиши:

Журналістка: Ірина Блаженко

Фото: Коля Король

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери