ГЛУЗД

Скликання другої сесії Коломийської міської ради

26 листопада, о 10:00, у залі засідань відбудеться друга сесія Коломийської міської ради, під час якої оберуть секретаря міського голови та старост. 

Інші питання сесії можна переглянути тут.

Коломияни зняли документальний фільм “Зарваниця”

18 листопада в коломийському кінотеатрі “Стрічка” Ярема Малащук та Роман Хімей презентували документальний фільм “Зарваниця”. 

На цей проєкт з держбюджету виділили 1 млн 16 тис. грн. 

Фільм “Зарваниця” — це історія про щорічний похід до паломницького центру, у якій показано парадокси віри, культури, Гуцульщини та Покуття загалом. 

Більше про це читай тут.

У школах Коломиї освітній процес відбувається у звичному режимі

18 листопада під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалили рішення про повернення учнів 5-11 класів до шкіл.

23 листопада 3 коломийські навчальні заклади перейшли на змішану форму навчання: ліцей № 1 імені Василя Стефаника, ліцей № 4 імені Сергія Лисенка та ліцей № 9. Учні старших класів цих ліцеїв тиждень матимуть очну форму навчання, тиждень — дистанційну. Інші ліцеї та гімназії навчаються у звичному режимі.

13 груп зі 121 у 8 садках перебувають на самоізоляції. Про це йдеться на сторінці голови управління освіти Коломийської міськради Любомира Бордуна.

У Коломиї відбувся мітинг-реквієм до Дня Гідності та Свободи

21 листопада, о 12:00, на площі Відродження відбувся мітинг-реквієм “Свобода, воля і честь понад усе!” до Дня Гідності та Свободи.

Вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, які заради майбутнього прийдешніх поколінь та права на самовизначення нації пожертвували своїм життям, зібралися священники, представники влади, активісти, військові, волонтери та родичі загиблих, повідомляє телерадіоканал НТК.

Герої не вмирають!

Також читай: Як пережити карантин вихідного дня: де в Коломиї придбати смаколики із собою.

Журналістка: Оксана Мельничук
Фотографка: Оксана Санагурська

Отримуй першим добірку новин Коломиї — підписуйся на телеграм-канал Глузду.

Якщо ти маєш важливу інформацію, якої не побачив / не побачила на сторінці Глузду,  —  напиши нам: nesamovyta@gmail.com.

Наші партнери