ГЛУЗД

Учора, 4 травня, в Берліні, неподалік Бундестагу, відбувся перформанс. Його організувала  українська організація “Віче”. Основна мета — ембарго на закупівлю російського газу і нафти.

Серед спікерів заходу була дівчина із Сирії, яка розповіла про подібність країн через військову агресію росії, також виступило кілька німецьких спікерів та активних діячів міської культури. 

Учасники перформансу зобразили вбитих українців, продемонструвавши, як за російську нафту і газ Євросоюз платить кров’ю українських громадян.

Киянка Анастасія приїхала до Берліна наприкінці березня. Вона розповідає, що була однією з тих українців, які обмальовували контури тіл людей. 

“Ми взяли із собою на перформанс прапори України, щоб нас не асоціювали з росіянами. Серед присутніх була жінка, яка втратила сина в Маріуполі кілька тижнів тому. Усі учасники не стримували сліз. Ми відчували багато емоцій: переживання, трепет, співчуття”, — додає дівчина.

Наприкінці заходу хвилиною мовчання вшанували загиблих українських громадян.

Також учора біля посольства Туреччини в Берліні відбулася акція на підтримку Маріуполя. Серед присутніх були жінки з дітьми, а також воїни, які постраждали під час боїв на “Азовсталі”. 

Журналістка: Уляна Сторощук

Фото: Анастасія Одноволик

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:
телеграмі 
 вайбері
 вацапі
 фейсбуці
 інстаграмі
 твіттері

Наші партнери