ГЛУЗД

Платформа “Тепле місто” презентувала в Коломиї навчальну  програму з розвитку соціально орієнтованих бізнес-ідей.

Акселератор для тих, хто хоче створити підприємство, яке впливатиме на життя соціально вразливих груп або тих, хто вже таке підприємство має, але хоче поліпшити його роботу. Програма підійде для представників громадських організацій, які працюють з вразливими групами населення, також для людей з інвалідністю, літніх людей, внутрішньо переміщених осіб, представників інших соціальних груп, які хочуть започаткувати свій бізнес.

Програма складається з 4 модулів, інтенсивного бізнес-навчання та конкурсу на отримання інвестицій.

Галина брала участь в акселераторі та перемогла в конкурсі. Їхнє соціальне підприємство “Майстерня мрії” та однойменний центр для молоді з ментальними порушеннями працює вже п’ятий рік. Мета такого центру — допомогти молоді соціалізуватися. Для неї організовують навчальні події, адвокаційні кампанії. Щоб мати кошти на реалізацію ідеї та функціонування центру, спочатку створили соціальне підприємство. Більшу частину витрат покриває продаж власного трав’яного чаю. До процесу виготовлення частково залучають студентів центру. 

“Основну роботу виконуємо ми, працівники. Вони ж мають дрібні завдання: клеять етикетки, пакують набори чи доставляють їх по місту.”

Програму “Акселератор соціального підприємництва для інклюзивних організацій” реалізує платформа “Тепле Місто” та благодійна організація “Українська соціальна академія” за підтримки фонду Renovabis.

“Соціальне підприємство — це не тільки, коли ти особисто збагачуєшся, а коли можеш вирішити певну соціальну проблему. “Тепле місто” долучилося, бо вже 7 років працює в Івано-Франківську над різними проєктами, створили соціальне підприємство Urban Space 100, тому хочемо допомагати іншим”, — каже координаторка соціального підприємства Urban Space 100 Аліна Корнутій.

Вартість навчання 10 000 грн, проте Українська соціальна академія оплачує 90 % вартості, а 1000 гривень платить учасник. Ціна окремо за модулі — 300 гривень. Навчання відбуватиметься в Івано-Франківську, розпочнеться 4 червня та триватиме до 27 червня. Для участі потрібно зареєструватися.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери