ГЛУЗД

За час війни Руслана Боднарук уже четвертий раз влаштовує для дітей безкоштовний майстер-клас з розфарбовування печива. Вона понад 6 років займається випічкою та має свій інтернет-магазин зі смаколиками. 

“Дітям не просто подобається розфарбовувати пряники, їх це заспокоює та відволікає від теми війни. Особливо це важливо для дітей, які вимушено переселилися. Вони малюють дуже зворушливі листівки на печиві своїм татам та нашим військовим, від їхніх слів мене стискає у грудях”. 

Руслана сама випікає печиво та приносить усе необхідне, діти лише розфарбовують. Під час минулого майстер-класу вони зробили триста пряників, які передали у волонтерський центр у Народному домі, а звідти вже відправили на фронт військовим. 

“Ідея організувати безкоштовні майстер-класи для дітей прийшла мені у волонтерському центрі в Народному домі. Я зрозуміла, що можу допомогти по-іншому: батьки приходять волонтерити з дітьми, яким потрібно себе якось зайняти, а на майстер-класі вони роблять добру справу та відчувають свій внесок у перемогу”. 

У фейсбуці, на сторінці Медові пряники, Руслана повідомляє, де і коли відбудеться майстер-клас.

Журналістка: Юля Варчук

Фотограф: Назар Яжинський

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:
🔸телеграмі 
🔸 вайбері
🔸 вацапі
🔸 фейсбуці
🔸 інстаграмі
🔸 твіттері

Наші партнери