ГЛУЗД

У середині лютого голова Коломийської ТГ Богдан Станіславський анонсував діалог з громадськістю на тему озеленення Коломиї:

“Щоб уникнути непорозумінь, з початку цього року кожен випадок, коли потрібно зрізати дерево, обов’язково затверджується рішенням виконавчого комітету міської ради на основі актів. Крім того, вже наступного тижня кожне дерево, яке підлягає видаленню, буде промарковане таблицею. Ми дамо можливість кожному висловити свою думку щодо такого рішення”, — йшлося в дописі мера.

Чимало коломиян були обурені, коли побачили на деревах бульвару Лесі Українки таблички з надписом: “Це дерево може нести для вас загрозу!”.

У суботу, 23 березня, тих, хто зареєструвався, запросили на зустріч. Організували її саме тепер, бо весняний період — сприятливий для посадження молодих дерев. Після палкої дискусії вирішили сформувати групу місцевих активістів, які знаються на деревах та зможуть оцінити, наскільки вони безпечні.

У вівторок, 29 березня, ініціативна група разом з мером оглянула дерева на бульварі Лесі Українки, в парку імені Кирила Трильовського, біля міського озера та в інших місцях Коломиї. Вирішено, що дерев на бульварі не зрізатимуть, їх полікують, а також обріжуть, щоб надати естетичного вигляду та прибрати небезпечне гілля. У парку біля озера розпочнуть роботи з пониження дерев. А на площі Відродження планують формувальну обрізку ялиці.

“Попереду ще багато роботи, передусім — в парку Трильовського, із зеленими насадженнями біля пам’ятника Степану Бандері, оновлення площі Шевченка, площі поруч Писанки та інших локацій”,  —  анонсував Богдан Станіславський.

Фотограф: Назарій Яжинський

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:
🔸телеграмі 
🔸 вайбері
🔸 вацапі
🔸 фейсбуці
🔸 інстаграмі
🔸 твіттері

Наші партнери