ГЛУЗД

Наталія Довганюк — графічна художниця та вчителька малювання, її історію ми тобі розповідали. Дівчина брала участь у різних проєктах, проте вперше наважилася викладати для людей різного віку. Школа цифрового малюнка це спільний проєкт Natali DK та платформи розвитку Space UP.

“Ідею я виношувала 3 роки. Вірю, що учні Школи графічного малюнка досягнуть вершин та реалізують свої мрії в цифровому мистецтві. Сподіваюсь, стануть 2D художниками, а згодом освоять і складніші техніки”,  —  ділиться Наталія.

Школа цифрового малюнка — це п’ятитижневий курс для учнів від 14 років, студентів та людей, які люблять малювати й хочуть навчитися цифрового мистецтва. Упродовж курсу ти створюватимеш ілюстрації, стікери та завантажуватимеш їх у соцмережі. А ще організатори готують воркшопи зі спікерами, одним з яких буде анімація.

Школа графічного малюнка — потужна база для старту. Natali DK поділиться матеріалами та секретами, яких їй не вистачало на початку діяльності. Навички, які учасники здобудуть у школі, активно використовують у розробці логотипів, цифрових портретів, ілюстрацій книг та гейм-дизайнах. Про те, як монетизувати цю творчість, Наталія розповість під час навчання.

Не обов’язково мати графічний планшет, можна працювати зі звичайним планшетом, ноутбуком чи навіть телефоном. Головна вимога — мати стилус (інструмент у вигляді ручки для введення команд на сенсорному екрані — ред.). Варто звернути увагу, щоб це не була імітація шкіри пальця, адже такі стилуси не є довговічними й не мають усіх можливостей. 

 Під час курсу учасники дізнаються про:

  • секрети успішних малюнків
  • роботу в різних програмах (особливо Procreate і Photoshop) 
  • правила композиції та трендові digital-ілюстрації
  • способи заробітку в цій галузі
  • найкращі техніки, текстуру та світлотінь у цифровому малюнку

Учасники отримають сертифікат про проходження Школи графічного малюнка, розроблять портфоліо з власними роботами й одержать подарунки від Наталі DK та SpaceUp.

Щоб стати учасником / учасницею — зареєструйся. 

Реєстрація триває до 18 травня, тож поспішай.

Журналістка: Каміла Чернєцова

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери