ГЛУЗД

Тепло, затишно, атмосферно, смачно, по-домашньому…  У Коломиї запрацював магазин-кондитерська “У мами”. 

Тут можна придбати випічку та вареники, пельмені, млинці, чебуреки, піцу, м’ясні і рибні котлети, тефтелі, фрикадельки.

“У мами” завжди багато солодощів. Це торти, печиво, булочки, сочники, ватрушки, круасани, тістечка, пончики, макаруни, трубочки.

Також тут є прянощі та гірські чаї, зібрані й виготовлені на Прикарпатті.

Цукерки, шоколад, пряники, вафельки, желейки, драже, жуйки та різні види соків та інших безалкогольних напоїв.

Працює тут позмінно дві продавчині-мами: обидві мають троє дітей та люблять випікати. Дуже ймовірно, що незабаром, окрім запропонованої випічки, на прилавках з’являться їхні кулінарні витвори.

Продукцію закуповують у чернівецького виробника Володимира Терешкіна. За фахом чоловік електрик, але йому дуже подобалася випічка. Його син Ілля розповідає, що батько закуповував на ринках літературу з рецептами, шукав їх у старих книгах. Вичитував технології, а потім на основі цього розробив свої рецепти. Деякі є оригінальні, але більшість  — доопрацьовані та авторські.

Так одного вечора наприкінці 90-х на маленькому конвеєрі в орендованій кімнатці, що поблизу чернівецької ратуші, народилися перші булочки та хліб від ТерешкінО. Їх ціна була на декілька копійок вища, ніж у конкурентів, однак тоді цю різницю вважали суттєвою, тому продукцію Володимира відмовилися купувати. Довго не думаючи, чоловік запропонував декільком підприємцям ящик своїх виробів безкоштовно, щоправда, за однієї умови — продавати випічку за собівартістю.

“Я вважаю, що цей хід був дуже правильним. Батько був упевненим у тому, що він створив, було витримано всі технології, у його булочках не було хімії та дешевих замінників. До прикладу, він ніколи не замінював масло маргарином. Тому було смачно. Це й дало хвилю, з якої бере свій початок розвиток і впізнаваність виробництва “ТєрєшкінО”, —  розповідає син Ілля.

Згодом додали кондитерські вироби — торти, тістечка, печиво, після цього напівфабрикати — пельмені, вареники, потім з’явилися кулінарні вироби — салати, м’ясні рулети та інші страви. 

Володимир Терешкін досі все це контролює. Перевіряє новинки, які розробляють технологи, інколи вносить свої побажання та зауваження.

Сьогодні в Чернівцях працює 15 фірмових магазинів з продукцією “ТерешкінО”.

Під час пандемії та від початку вторгнення виробництво виготовляло менше продукції, але не зупинилося. Над виробництві працюють 50 спеціалістів. 

“Ми не можемо собі дозволити залишити людей без роботи”,  — ділиться Ілля.

Коли власники “У мами” попробували випічку від “ТерешкінО”, то захотіли, щоб коломияни теж мали змогу нею смакувати. Виникла думка, що це, як у мами — смачно та якісно. Одразу хочеться пригостити близьких. Так народилася назва. І ось уже два тижні, попри перебої зі світлом, на вул. Мазепи, 23/7, у Коломиї працює магазин, де готові почастувати вас випічкою, створеною з любов’ю.

Фотограф: Назар Яжинський

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери