ГЛУЗД

18  червня в Коломиї відбудуться  інтелектуальні змагання, які організовує школярка Юлія Скрипнюк.  Дівчина закінчила 10 клас, веде активний спосіб життя, любить вдосконалюватись, завжди бере участь в різних проектах, де проявляє свої лідерські задатки.

Нещодавно Юля  відвідала другий етап школи «Агенти змін», на домашнє завдання, вона має організувати проект, за допомогою якого можна вдосконалити місто,  громадськість і себе. Організаторка не отримала жодних обмежень та рамок, а основним завданням було отримати кайф і зарядитись. Таким чином це міг бути будь-який проект, все залежало від спонсорів та уяви організаторки. Ю\ля вибрала інтелектуальні змагання.

Так народилась гра  «Young and clever», яка об`єднає 25 юних та активних  коломиян. Бажаючі взяти участь мали до 15 червня заповнити анктеку в гугл формі. Юля попередньо повідомить тих,   хто пройшли відбір та познайомить з іншими учасниками. Команди будуть формуватись так, щоб інтелектуальний рівень у всіх був приблизно однаковий. Змагання складається із двох видів: інтелектуальна вікторина та правознавчий квест. Вікторина складається із восьми розділів, в кожному з яких 10-20  завдань і окремого конкурсу для капітанів. Команди по черзі будуть обирати розділи, для роздумів над питаннями надається 10 секунд. На змаганнях будуть присутні 5 незалежних експертів, які оберуть переможця за кількістю правильних відповідей.

Другий етап – правознавчий квест буде проходити в центральній частині міста. Командам потрібно пройти 10 станцій, на кожній з яких буде волонтер. За правильну відповідь на запитання волонтер дає фішки та  наступне завдання правознавчого характеру.

Переможцями  квесту будуть ті, хто найшвидше пройде всі станції та отримає найбільшу кількість фішок. Переможних місць буде три і всі отримають сертифікати в один із ресторанів міста, але на різні суми.

Проект буде реалізовано за підтримки відділу молоді і спорту Коломийської  міської ради та громадської платформи «Space UP».

Наші партнери