ГЛУЗД

Команда БФ “Konyk_help” організовує Благодійний Творчий Вечір під відкритим небом, котрий відбудеться 9 червня о 18:00 на території Коломийської гімназії. Зібрані кошти учасники передадуть на лікування 6- річного Іллі Максимова, який хворіє на тяжку недугу нирок (гострий гломерулонефрит).

Вхід відбуватиметься за благодійною пожертвою, учасники фонду розуміють, що велику суму зібрати буде важко, але кажуть – важливо й те, щоб серед учасників та присутніх на літературнику гостей, поширилася інформація про Іллюшу та його потребу в коштах на лікування.

Організатори впевнені – атмосфера буде поетично-ліричною, а ще близькою та душевною.

“Я живу поезією, а в Коломиї подібні вечори чомусь нечасто відбуваються, тому поспілкувався із друзями-поетами і ми вирішили організувати такий атмосферний вечір тут”, – розповідає ідейник літературника Віталій Бирчак.

Будуть автори із Коломийщини та Івано-Франківська, які зачитають свою авторську поезію. Також у програмі заходу буде “вільний мікрофон”, де всі охочі присутні початківці зможуть прочитати власну поезію і почути відгуки про свою творчість. Все це буде супроводжуватися гітарною музикою та співзвучаннями клавішних.

До місця проведення Коники теж підійшли відповідально:

“Гімназія славиться тим, що там збирається багато молоді, а ще – на подвір’ї навчального закладу затишно. Ми врахували й погодні умови: якщо у день заходу задощить – ми проведемо літературник у актовому залі гімназії”, – каже Віталій Бирчак.

Чому захід потрібно відвідати саме вам?

  • Підтримаєте збір коштів на лікування Іллюші;
  • Отримаєте відчуття домашності, затишку та творчості;
  • Можливо відкриєте у собі творчий потенціал;
  • У Коломиї нечасто відбуваються подібні заходи, тому можливості відвідати творчий вечір під відкритим небом у вас з’являться нескоро.

 

Фото із архіву БФ “Konyk_help”

Наші партнери