ГЛУЗД

Від 26 до 29 серпня в Болгарії, у місті Девин, на річці Вача, тривав 18-й Чемпіонат світу з ловлі хижої риби з берега. Наша збірна за два дні змагань впіймала 82 форелі, за що здобула першість.

З кожної країни було по чотири учасники, які ловили рибу в чотирьох зонах (A, B, С, D). У дні змагань відбувався один тур із чотирма підтурами по 45 хвилин. 

У складі української збірної були Олександр Ремешовський, Назар Боженко, Тимур Білан, Кирил Погостинський і коломиянин Ігор Порхун. Нам вдалося поспілкуватися з Ігорем і дізнатися більше про його досвід та змагання.

“Риболовним спортом я займаюся від 2010-го, тоді рибалив ще й узимку. На Чемпіонаті світу вже втретє здобуваю призове місце: 2016 року посів третє місце на змаганнях у Словаччині, 2017-го — друге в Італії, 2019-го  —  п’яте у Франції, 2021-го здобув золото”.

“На цьогорічні змагання ми їхали складом, який сформовано ще 2019 року: тоді були останні відбіркові, а змагання не відбулися, тому й залишились ті самі конкурсанти. Цього року відбудеться ще один чемпіонат, і я вже автоматично є учасником відбору. Якщо мене відберуть, то поїду змагатися в Португалію. 

Нам оплатили дорогу в Болгарію, їжу та проживання, але особливих призів після перемоги не було, тільки грамота, медаль та сувеніри від інших країн, бо змагання некомерційні”.

Журналістика: Каміла Чернєцова

Фото: архів Ігоря Порхуна

А щоб у твоєму житті було більше Глузду —підписуйся на наш телеграм-канал.

Наші партнери