ГЛУЗД

Це той випадок, коли книга захоплює з першого абзацу, першого речення й ледь не з першого слова…

Вона – благородна людина, досвідчений обвинувач, що неперевершена в судових дебатах, і  просто знана красуня з ім`ям переможниці. Він – брутальний мужчина, власник бізнес-імперії, небезпечний злочинець з кримінальним минулим.

Вони зустрілись у залі суду по різні сторони закону. І тут… ВИБУХ. Стається щось геть заборонене, загрозливе для її кар`єри, а, може, й не тільки…

Між ними спалахує неконтрольована пристрасть, заборонена, дика, така, що не потребує пояснень і розуміння. Автор веде нас цікавою дорогою, що попереду матиме роздоріжжя: ліворуч піти – залишитись непохитною й сумлінно довести свою справу, праворуч піти –  підкоритись своїм інстинктам: тілесному тваринному потягу, що викликає залежність. Що ж стане більш вагомим у житті наших героїв?

Роман просочений цікавим сюжетом, почуттями, пристрастю, хвилюваннями та сильними особистостямии; автор не дає читачеві нудьгувати й тільки підсилює відчуття зацікавленості. Єдиний недолік  – надто мало сторінок…

 

Цитати:

  • Хочеш пізнати людину – наділи її владою.
  • Зло спокушає. Швидкість, небезпека, секс, адреналін – солодкий гріх. Хіба ніч за вікном не спокушає вас спуститись крутим схилом гори бездумно, швидко, небезпечно? На межі дозволеного?
  • Вона дедалі більше заплутувалась у своєму ставленні до нього. Немов сам диявол одягнув маску привабливого, розумного чоловіка, але ж, думала вона,  саме в такій подобі Люцифер і творив свої лихі діла.
  • Сьогоді вперше у житті до неї прийшло розуміння, що такого дивного людство знайшло у коханні. Чому воно таке підступне, ламає долі, зводить океани і править історією.
  • …краще б вона ніколи не знала цього почуття. Воно горить всередині тебе, сліпить чи освітлює, гріє чи спалює однаково  сильно. Воно відриває тебе від землі або безжально кидає на неї, омиває або змиває потоком однаково нещадно. Воно править тобою, керує і підкорює.

Наші партнери