ГЛУЗД

Якби ТОП-компанії припинили бізнес у країні-агресорі, війну можна було б зупинити дуже швидко.

24 лютого Росія розпочала війну в Україні, обстрілюючи та бомбардуючи українські міста, зокрема нашу столицю Київ, вбиваючи і калічачи тисячі людей і цілі сім’ї.

Росія стверджує, що це «спецоперація», спрямована на військові об’єкти, але насправді обстрілюються житлові квартали, дитячі притулки та лікарні, мирні люди, руйнується економіка, завдаючи величезних страждань українському народу та призводячи до тисяч жертв.

Більшість цивілізованих країн світу запровадили санкції проти російської економіки за її вторгнення, а великі корпорації постійно заявляють, що людське життя має найбільшу цінність і що Росія розпочала неспровоковану війну.

Якби ТОП-компанії припинили свій бізнес у країні-агресорі, то війну можна було б зупинити дуже швидко.

Розмір бізнесу міжнародних компаній в Росії в порівнянні до їхнього глобального бізнесу невеликий, а тому втрата цього ринку не сильно вплине на їхні фінансові результати і навіть може мати позитивний ефект, якщо споживачі визнають їхні високі етичні стандарти.

Але чи справді людське життя важливе для цих компаній, чи це порожні слова та заяви про соціальну відповідальність?

З огляду на величезну соціальну та економічну несправедливість у світі, люди самі вибирають компанію, яка відповідає їхнім цінностям, приймають рішення, чи співпрацювати з нею і можуть направляти свою підтримку Україні, на базі них.

Нижче ми перерахуємо, що саме зробили великі корпорації щодо свого бізнесу з Росією після початку війни з Україною.

Цей список буде оновлюватися та виправлятися, у разі неточності або нових даних, щотижня.

Джерело тексту: Главком

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі 

 вайбері

 вацапі

 фейсбуці

 інстаграмі

 твіттері

Наші партнери