ГЛУЗД

Коломия в червоній зоні

За рішенням, яке ухвалили під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Коломию віднесли до червоної зони, район залишається в помаранчевій.

Епідемічний рівень встановлюють на 14 днів.

Як працюватимуть школи Коломиї під час нового зонування? 

В управлінні освіти міської ради повідомили, що учням 1-4 класів  та вихованцям закладів дошкільної освіти дозволено відвідувати заклади освіти Коломиї від 9 листопада 2020 року  (рішення комісії ТЕБ та НС від 06.11.2020 р. № 47).

Учні 5-11 класів та вихованці закладів позашкільної освіти навчаються дистанційно.

У Коломиї поліцейські перевірили маршрутний транспорт на дотримання карантинних заходів

Минулого тижня поліцейські щодня перевіряли маршрутні транспортні засоби Коломиї. Вимога одна  — дотримання карантинних заходів. 

Поліцейські наголошують, що перевезення пасажирів повинні здійснювати в засобах індивідуального захисту, осіб у салоні має бути стільки, скільки сидячих місць.

У разі виявлення фактів порушень карантину притягували до адміністративної відповідальності (штрафу), повідомляє телерадіоканал НТК.

Коломийський ЦНАП закрили на карантин

У Центрі надання адміністративних послуг (далі ЦНАП — ред) повідомили, що від 9 листопада через виявлення захворювання в працівників ЦНАПу прийому громадян не здійснюватимуть.

 У Коломиї відбувся турнір з важкої атлетики

 Чемпіонат Івано-Франківської області з важкої атлетики для спортсменів до 15 років відбувся в залі фізкультурно-спортивного комплексу “Локомотив”.

Ці змагання були відбірковими до Чемпіонату України, що відбудеться через 2 тижні в Луцьку, повідомляє відділ молоді та спорту Коломийської міської ради.

Участь у змаганнях узяло пів сотні спортсменів  —   важкоатлети з п’яти районів. 

У командному заліку перше місце посіла Коломия, друге — Калуш, третє  —   Галицький район.

У Коломиї відбувся відкритий турнір “Шахова родина-2020”

1 листопада в мистецькому центрі «Світовид» організували відкритий турнір із швидких шахів “Шахова родина-2020”.

Змагалося 6 команд, у складі кожної було двоє гравців, які представляли одну родину, повідомляє відділ молоді та спорту Коломийської міської ради.

Змагання відбулося за системою командного турніру у два кола. Переможцем стала команда родини Стефураків. Срібло дісталося родині Касапчуків, бронза  —   родині Остяків.

У Коломиї відбувся мітинг-реквієм

1 листопада на військовому цвинтарі Коломиї, що по вулиці Степана Бандери відбувся мітинг-реквієм, присвячений 102-й річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.

Також відбулася урочиста посвята новачків у пластуни, повідомляє телерадіоканал НТК. 

У заході взяли участь представники влади міста, духовенства та громадськість міста.З нагоди святкування цієї знаменної дати на майданчику біля бібліотеки № 1 для дорослих працівники організували акцію “ЗУНР: будуємо майбутнє, знаємо минуле”, де коломиянам презентували книжкову виставку “Спалах, що ніч неволі розірвав” про важливий період української історії ХХ століття, події 1918 року на Прикарпатті і визначних діячів ЗУНР.

Також читай що таке фототерапія і чому вона може бути тобі потрібною.

Журналістка: Оксана Мельничук
Фотографка: Оксана Санагурська

Отримуй першим добірку новин Коломиї — підписуйся на телеграм-канал Глузду.

Якщо ти маєш важливу інформацію, якої не побачив / не побачила на сторінці Глузду,  —  напиши нам: nesamovyta@gmail.com.

Наші партнери