ГЛУЗД

Кожного автора до написання проекту підштовхнула певна проблема. Громадський бюджет – хороша можливість заявити про потребу та надати їй розголосу.

  1. Подаруй дитині майданчик її мрії

Кошторис проекту складає 150 000 гривень

Дитячі вуличні майданчики – це найкращий засіб направити невгамовну дитячу енергію в правильне русло і забезпечити оптимальне поєднання “приємного” та “корисного”. Необхідно створити таке місце, де батьки могли б спілкуватися з дітьми і між собою на свіжому повітрі, а діти – гратися на дитячому майданчику із своїми однолітками.

Діти, які вже досягли такого віку, щоб гратися у дворі будинку без догляду батьків, взагалі не мають альтернативи, оскільки самі не можуть піти з двору на інший майданчик.

“Майданчик, який  я прописала у проекті, має знаходитися у мікрорайоні між будинками за адресою Леонтовича, 4 та 8.

Зараз у нас є старенький майданчик із 80-их років, на якому діти не мають можливості гратися. Тому виникла ідея облаштувати для них сучасний майданчик.

Ми хотіли би реалізувати на цьому майданчику ворота для міні-футболу, тент  для баскетбольного майданчика, щоб діти могли рухатися та розвиватися. Хотіли би, щоб там були каруселі і для маленьких діток, до 5 років, пісочниця та лавочки, щоб мами мали де присісти та поспілкуватися під час того, як граються їхні діти.

Ми хотіли би, щоб майданчик був розбитий по зонах: для маленьких, дітей середнього віку та старших.

Є майданчик поблизу школи, та він розрахований для маленьких дітей. А у дворі є майданчик, який заріс травою, там діти і грають футбол. Ми хочемо облаштувати цю територію та зробити її комфортною для дітей”,  – автор проекту Оксана Сусак.

  1. Капітальний ремонт міжквартального проїзду Валова-Коновальця. Для реалізації проекту необхіна сума у розмірі  399 000 гривень

Потенційним виконавцем проекту є управління комунального майна Коломийської міської ради. Висока актуальність проекту зумовлена тим, що даний відрізок дороги щодня використовується пішоходами, які прямують з центру міста у напрямку міського парку, залізничного вокзалу, житлових масивів Чайковського, Бандери, Сахарова, Привокзальна, Лисенка, Січових Стрільців та ін.

“Ми 30 років перестрибуємо через цю здоровенну калюжу на розі Валова-Коновальця. Але як би це не було весело – час змінити ситуацію. З нашого мікрорайону неможливо вийти у чистому взутті, тут ноги можна зламати. Цією дорогою ходять багато людей з центру до парку, а дороги нема”, – автор проекту Наталія Сандецька.

  1. Влаштування асфальтобетонного покриття тротуарної доріжки та щебеневої основи дороги по вул.Заньковецької

Кошторис проекту – 400 000 грн

В рамках проекту планується провести вирівнювальні роботи дороги по вулиці Заньковецької (влаштування щебеневої основи дороги та асфальтно-бетонного покриття). Ця вулиця є під’їзною до ЗОШ №4. Разом з тим реалізація даного проекту надасть можливість учням школи та мешканцям міста кращого доступу до ЗОШ №4.

  1. Конкурс краси “Княгиня Покуття”

Для реалізації проекту необхідно 146 700 гривень

Проект проводиться у Коломиї щорічно і спрямований на популяризацію здорового способу життя, гармонійного розвитку особистості, прагнення до духовної та фізичної досконалості. Метою конкурсу є формування образу жіночої краси, як поєднання привабливої зовнішності, освіченості та інтелекту. Учасниці “Княгиня Покуття” приймають участь у благодійних і соціальних проектах та фестивалях міста.

“Наші спонсори,  в основному, не фінансові. У нас, наразі, один основний фінансовий партнер. Щороку шукати спонсорів стає все важче і один не в змозі оплатити увесь обсяг витрат на конкурс.

Наразі, майже всі спонсори, які є, забезпечують наших учасниць сукнями та подарунками. Фінанси витрачаються на артистів.

Якщо наш проект виграє і будуть виділені кошти на реалізацію проекту із міського бюджету, то вхід на “Княгиню Покуття” у 2019 році буде  вільним. Люди зможуть прийти на конкурс краси безкоштовно.

Ми би хотіли отримати кошти на організацію заходу із міського бюджету. Я за красиві дороги, тротуари і не тільки, але подала ще й свій проект, який вже став щорічним. На мою думку, такі заходи також потрібні нашому місту”, – автор проекту Марія Акуленко.

  1. Капітальний ремонт міжбудинкових проїздів по вул.Лисенка

Кошторис проекту – 997 500 гривень.

В рамках проекту планується укладання тротуарної плитки з розширенням паркувальної зони міжбудинкових проїздів. Багаторічне використання асфальтового покриття та численні ремонтні роботи водо – та каналізаційних мереж призвели до його часткового (а місцями і повного) руйнування.

“Мій проект – це ініціатива нашого ОСББ. Ми вирішили розпочати роботу над благоустроєм нашого двору. Ми вирішили розпочати із під’їзних доріжок і паркувальних місць, щоб було зручніше, щоб була можливість відгородити зону, де граються діти та зону, де паркуються машини. Зараз воно все дуже хаотично виглядає.

Треба ділити двір на зони, для того, щоб було безпечно одним і комфортно іншим. Тому виникла така ідея”, – автор проекту Оксана Мороз.

  1. Благоустрій території двору по вул.Лисенка

Для реалізації проекту необхідна сума у розмірі 65 000 гривень.

Даним проектом планується облаштування території двору по вул.Лисенка між будинками 16,20,22,26, а саме встановлення лавочок з урнами біля під’їздів, а також альтанки для проведення відпочинку жителів мікрорайону.

Ми ознайомили вас із всіма проектами, які подавалися на Громадський бюджет для реалізації у 2019 році і у вас ще є час, щоб віддати свій голос за один із них, тому поспішіть це зробити.

Коломияни розплановують бюджет: частина перша

Коломияни розплановують бюджет: частина друга

Коломияни розплановують бюджет: частина третя

Наші партнери