ГЛУЗД

Хокейну команду “Коломийські вовки” створили два роки тому, і вона вже брала участь у чемпіонатах України. Тренер “Коломийських вовків”, хокеїст міжнародного рівня Іван Вологжанінов, повідомив ГЛУЗДУ, що тренування тепер безкоштовні. Ми раніше розповідали тобі його історію.   

“Я був у складі одинадцяти професійних команд. Три роки грав у Канаді, два роки в Німеччині, по одному в США та Швеції. Хокей — це моя улюблена справа”. 

У літній період “Коломийські вовки” тренуються на роликах, для цього спеціально облаштовано відкритий майданчик фізкультурно-спортивного комплексу “Локомотив”. 

“Запрошую в команду всіх дітей, які хочуть тренуватися. Зараз у нас діти віком від 6 до 15 років, і не лише хлопці, а й дівчата. Якщо діти не вміють стояти на роликах — я цього навчу. Також у нас є все необхідне спецспорядження”, — розповідає Іван.

Тренуються “Коломийські вовки” шість разів на тиждень. 

“Зараз такий час, що треба залучати дітей, які приїхали до нас через війну. У нас тут такий собі дитячий клуб спілкування”, —  ділиться тренер.

«Ми подружилися з громадською організацією “Канадські Друзі Хокею в Україні”: я знайшов їх у фейсбуці, почав спілкуватися і виявилося, що це українська діаспора в Канаді, яка постійно допомагає командам з України формою та спецспорядженням. Кілька днів тому ми отримали допомогу, яку вони відправили ще минулого року. Це шість великих коробок для “Коломийських вовків” на суму 3 тисячі доларів».  

Іван розповідає, що засновники громадської організації дуже хочуть приїхати до Коломиї. 

“У них є село, де 100 сімей родом з Коломиї, переїхали вони ще за першої хвилі еміграції. Ми чекаємо на них у себе, я запрошу зірок з Національної хокейної ліги, щоб дали майстер-клас нашим вихованцям та гостям з Канади”. 

“Ми мріємо про власний каток, проєкт уже створено, навіть кошти передбачили в бюджеті. Хокеїстам необхідно мати арену, щоб тренуватися весь рік, а то лід у нас лише 2-3 місяці. Добре, що маємо змогу тренуватися на роликах”, — каже тренер “Коломийських вовків”.

Щоб записатися на тренування, потрібно зателефонувати за номером: +380 67 407 55 31.

Журналістка: Юлія Варчук
Фотограф: Назарій Яжинський


А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:
🔸телеграмі 
🔸 вайбері
🔸 вацапі
🔸 фейсбуці
🔸 інстаграмі
🔸 твіттері

Наші партнери