ГЛУЗД

У Коломиї триває проект «Тележевжики». Про його старт ми розповідали в попередньому матеріалі. Наразі залишилося десятеро учасників. Обирала їх творча група телепроекту. За словами його керівниці, Ірини Ярмоленко, вони максимально об’єктивно оцінювали здібності та цілеспрямованість усіх учасників, їхнє бажання та працю впродовж тренувань і те, як «жевжики» готувалися до занять та справлялись із домашнім завданням.

Способом жеребкування куратори обрали назви телепередач, до яких будуть готувати своїх підопічних. Діти ж обирали своїх кураторів наосліп. Зараз учасники готуються до власних телепередач. Як дорослі журналісти, вони беруть інтерв’ю, знімають відео, фотографують, виступають ведучими та готують матеріали до випуску. Кожен учасник проявляє себе і в ролі ведучого телепередачі “Тележевжики kids news”, і в ролі інтерв’юера. Допомагають з усім їхні тренери. На все про все у кожної команди є тиждень.

“Дітей поділили на дві команди з п’яти осіб. Кожна п’ятірка має одного ведучого і четверо журналістів, які готують тексти та сюжети для нього. Щопонеділка відбуваються зйомки для передачі, що виходить у суботу о 17.45 на НТК.

Діти змінюють один одного, хтось – ведучий, а хтось – журналіст. Куратори допомагають учасникам, за яких відповідають, пошуком інформації, написанням текстів, присутні на зйомках сюжетів та передачі свого підопічного. За учасниками закріплений оператор Сергій Угрин та монтажник Ігор Дем’янчук (НТК)”, – розповідає Ірина Ярмоленко.

До слова, перший випуск уже з’явився на ТРК «НТК».  Останній вийде 29 червня, після чого розпочнеться голосування. Кожен охочий зможе віддати свій голос за того учасника, якого вважатиме достойним вести дитячу телепередачу на місцевому телебаченні.

Нагадаємо, що переможців визначатимуть у трьох номінаціях: «Глядацькі симпатії» (перемагає учасник, який набере найбільшу кількість голосів (лайків) на офіційній сторінці проекту), «Прорив проекту» (переможця визначатимуть за системою голосів на офіційній сторінці в мережі Facebook за допомогою відео учасника «До і Після») та «Тележевжик» (головного переможця обиратимуть за результатами інтернет-опитування на сторінці проекту за порядковим номером учасника). Подарунками учасників забезпечать спонсори, які підтримали проект.

За перебігом подій, голосуванням та переглядом відеороликів можете спостерігати на офіційній сторінці «Тележевжиків» у Facebook.

Фото з офіційної сторінки «Тележевжиків» у Facebook.

Наші партнери