ГЛУЗД

Громадська організація “Сила Громади” отримала з фронту два використані тубуси від ракети для ПТРК “Стугна-П”, які хлопці з “Десятки” підписали. Координатор “Сили Громади” Юрій Белявський розповів ГЛУЗDу про правила та мету благодійного аукціону, який вирішили організувати.

Команда ГО “Сила Громади” волонтерить від перших днів широкомасштабного вторгнення, ми тобі вже розповідали про них. Крім того, що допомагають військовим та внутрішньо переміщеним особам, вони хочуть евакуйовувати людей за кордон і за потреби надавати там медичну допомогу, також планують найближчим часом закупити ліжка, обігрівачі та продукти для ВПО. 

«Щоденно ми відправляємо на фронт засоби гігієни, продуктові набори, амуніцію. Нещодавно придбали машину військовим, а тепер хлопці дуже просять військову форму, взуття, спальники, колеса до машин. Усі зібрані кошти використаємо на потреби військовим з “Десятки”, 109 окремої гірсько-штурмової бригади та ВО “Тризуб”. Якщо зберемо більше ніж 130 тисяч, то допоможемо ще одній бригаді. Потрібно розуміти, що військова форма, взуття зношується, на нулі немає змоги її випрати», — розповідає Юрій.

Уже зібрано 50 тисяч гривень, ще 30 тисяч залишилося зі збору на машину. 

“Друг з Києва сказав, що є можливість передати з фронту чохли від стугн і є відео, як цим ПТРК нищили росіян. Ми командою підтримали ідею і вирішили зробити таку акцію”.

Правила аукціону:

Щоб узяти участь у благодійному аукціоні, потрібно задонати від 500 гривень. Чим більше донатів, тим більше шансів на виграш. Один тубус розіграють рандомно між усіма учасниками, які скинули від 500 гривень, а другий подарують за найбільший донат. Також переможцям дістанеться відео знищення ворожої цілі зі “Стугни-П”, яку розігрують. 

Поки найбільша сума, яку задонатили, — це 10 тисяч. 

“Інколи людям здається, що декілька гривень не допоможе. Насправді невеликі суми роблять великі речі. Ніколи не знаєш, яку роль може зіграти найменша участь і наскільки вона може бути важливою”, — розповідає Юрій. 

Реквізити:

ПриватБанк: 5375 4112 0112 8860

Посилання на Банку

Аукціон триватиме до 21 жовтня, 17:00.  

Журналістка: Юлія Варчук

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери