ГЛУЗД

Читаю відповіді в анкетах, які ви надіслали, й черпаю натхнення. Таке опитування було потрібне всій команді, щоб зрозуміти, чи в правильному напрямку ми рухаємося, і щоб у новому році стати ще кращими.

Кілька читачів сказали про те, що хотіли б знати більше про людей у команді та редакційне життя загалом. Це приємне й актуальне зауваження.

Я не буду тут розводити занудство довкола важливості незалежних медіа в Україні, сьогодні тільки про Глузд 2019-го.

Цього року ми змінили позиціювання, вийшли за рамки Коломиї, почали розповідати вам про ініціативи та людей з інших міст, а аналітика засвідчила, що наші читачі – люди з кількох областей Західної частини України. Якось не захотілося обмежуватися рамками невеличкого, хоч і рідного, міста. Якщо ми не пишемо новин і не крутимося в політичних ігрищах, то що нас обмежує піти далі?

Власник не забороняв, можливо, тому, що його немає. (Так хочеться пожартувати в стилі Масика).

Ефективніше залучати аудиторію з інших міст ми почали влітку зі спецпроєкту “У СТАНі толерантності”, де пишемо й досі про дискриміновані верстви населення. Спецпроєкт народився за підтримки USAID та ГО “СТАН”, які допомогли нам отримати мікрогрант.

Авторка: Яна Букреєва

Цього літа, як ви, мабуть, пам’ятаєте, команда супергероїв відправилася на канікули, щоб подихати і зрозуміти, що ж далі.

Повернулися ми і справді повні сил та енергії, продумали купу ідей, але…

 …Усі ми люди і кожен розставляє пріоритети.  З’явилися інші речі, які потребували уваги, тому основний склад, ті самі супергерої, поступово, по одному, покинули команду.

Тепер Глузд творять інші люди, а оскільки мені від початку надважливо, щоб читачам було відомо, хто написав той чи інший текст, зробив афішу або світлину, – ви всіх їх знаєте. Наразі невидимкою залишається тільки літературна редакторка. Найближчим часом я планую ліпше познайомити вас із новими людьми.

Ріст – це завжди непросто, він спричиняє певні труднощі, але все це про майбутній прогрес та результат.

На новий рік у нас амбітні плани: ми масштабуємося та ростемо. Обіцяю вам, що будемо більше розповідати про життя Глузду та команди.

Уже 1 січня  розпочинаємо нову рубрику, адже є багато тих, хто хотів нарешті почитати на Глузді щось смішне (про це ми дізналися з анкет). А ще ви зможете фінансово нас підтримати.

Нам дуже важлива ваша думка, тож заповніть, будь ласка, до 1 січня анкету, якщо ви досі цього не зробили. 

Авторка: Оленка Гелетюк

Фото та афіші – архівні

Отримувати сповіщення з новими матеріалами можна в нашому Telegram-каналі. Підписуйтеся і будьте в темі)

Наші партнери